Dantel bluz modelleri

En çok kullandığımız günlük kıyafetlerden biri olan bluzlarda 2013 yılında popüler ve öne çıkan modelleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bunlardan biri de hiç kuşkusuz son yılların en çok kullanılan parçası dantel bluz modelleri. Bu sezon farklı desen ve renklerden oluşan modelleri ile bu sezonda bir çok markanın koleksiyonunda yer buldu .Bu sezon dantel bluz modelleri oldukça iddialı diyebilirim.

2013-2014 bluz modelleri her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek büyümeye devam ediyor. Bayanlar için farklı modeller de ve tarzda bir çok bluz  yeni sezonda oldukça iddialı modellerden oluşuyor. Dantelli bluz modelleri de bunlardan biri. 2013 yılında dantelli bluz modellerinde en çok beyaz ve siyah, mercan, mor ve yeşil tonları son derece popüler. Her mevsim kullanabileceğiniz dantel bluzlar ilkbahar ve yaz aylarında kolsuz ya da kısa kollu, sonbahar ve kış aylarında ise uzun kollu modelleri ile farklı seçenekler sunuyor. Tamamen dantelden yapılmış bluz modellerinin yanı sıra şifon bluzlarda detay olarak kullanılmış dantelleri görmekte mümkün.

Dantel bluzları daha çok şık görünmek istediğimiz zamanlar da tercih ederiz. Özellikle de şifon-dantel bluzları bu şekilde kullanabiliriz. Ancak daha spor bir görünüm için ise kısa üst şeklindeki geniş örgülü dantelli kolsuz veya uzun kollu modelleri şort veya dar paçalı skinny pantolonlarla kombinleyerek son derece tarz günlük kombinler oluşturabilirsiniz. Özellikle bu yıl dantel bluz modellerinde en popüler stil peplum detaylı bluzlarda karşımıza çıkıyor. Dantelli peplum bluzlar yeni sezonda oldukça trend. Bunun yanı sıra dantel gömlekler de 2013 yılında en sık tercih edilenler arasında yer alıyor. 2014 yılında da modası devam edecek olan dantel bluzları bu sezonda dahil olmak üzere sık sık kullanmanızı öneriyorum.

Dantel bluz modelleri Resim Galerisi

Sonraki Dantel bluz modelleri Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

Yorum Yaz