Bluz Modelleri Lacoste

Sıcak yaz günleri için renk renk , desen desen , birbirinden farklı model ve çeşitte hazırlanan 2014 lacoste yazlık bluz modellerini mutlaka görmelisiniz. Günlük giyiminizde ve özel günleriniz çok rahat tercih edeceğiniz Lacoste 2014 yazlık bluz modelleri ile bu sezonu çok şık ve zarif geçireceksiniz deriz. 2014 Lacoste yazlık bluz modelleri koleksiyonun en iddalı modellerini bir arada toplamış. Sezon trendlerinin hepsini bir arada toplamış.

Özellikle İlkbahar  ve yaz aylarında bayanlarımızın sıklıkla tercih ettikleri kıyafetler içerisinde  bluz modelleri olmaktadır. 2014 lacoste yazlık bluz modellerinde renk renk ve farklı tasarımlarının çok şık olduğunu görmekteyiz. Neon renklerin yansıdığı lacoste yazlık 2014 bluz modelleri ile sezona bomba gibi bir giriş apmış diyebiliriz.

Loceste yazlık bluz modelleri 2014 sezonun da çok trend olan şifon kumaşlardan yapılmış tasarımları ön plana çıkıyor. Ayrıca volanlı lacoste bluz modellerine bayanlarımızın ilgisi çok fazla olmakla beraber apoletli bluzlar çok güzel ve dikkat çekmekte. Puanlar , ekose , çiçek desenli yazlık tişörtler ön plana çıkıyor.

2014 lacoste yazlık bluz tasarımlarında beyaz renk ve dantel detaylar kullanıldığını görecek ve çok beğeneceksiniz.Lacoste yazlık bluz modelleri ile herkes kendini çok rahat özgür ve şık hissedecek adeta. Lacoste 2014 yazlık bluz modelleriniz ile güzel ve hareketli bir sezon geçireceksiniz.Özellikle sarı, kırmızı, pembe, yeşil, mavi ve turuncu gibi canlı renkler ilk sıralarda yer almaktadır.  Özel taşlarla ve pullarla süslenen bu modelleri özel gecelerde giyebilirsiniz. Günlük yaşamda ise daha rahat ve sade olan modellerli kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bluz Modelleri Lacoste Photo Gallery 

Yorum Yaz