Yeni Sezon Koton Şort Modelleri

2016 yılının yaz aylarının yaklaşması ile yazlık giysilerimiz giysi dolaplarında yerlerini aldılar ile. Sıcak geçen yaz aylarında kadınlarımızın be beylerimizin vazgeçemedikleri kıyafetleri arasında yer alan şortlar vitrinlerimizi süslemeye başladılar bile. 2016 Koton koleksiyonunda yer alan yazlık bayan şort modellerine mutlaka göz atmalısınız deriz. Günümüzde artık şort modellerini sadece yazlık yerlerde değil günlük yaşantımızın içerisinde de çok fazla tercih eder olduk. Koton’un şort modellerini kış aylarında giyen pek çok gençkızlarımız var. Koton 2016 yazlık bayan şort modellerinde iddalı parçalar hazırlanmıştır. Özellikle 2016 sezon trendi kot şortlar yırtk modelleri ile genç kızlarımızın çok fazla dikkatini çekiyor.

Yaz ayları için şort giymek tercihlerimizin arasında ilk sırada olmaktadır. Koton da birbirinden farklı , renkli yazlık bayan şort modellerine aeta bayılacaksınız deriz. 2016 yazlık bayan şort tasarımlarında kumaş , keten ve kot kumaştan hazırlanan Koton koleksiyonunda hiçbir yerde göremeyeceğiniz modeller mevcut. Koton yazlık bayan şort modellerinde rengarenk şort tasarımları ile çok renkli bir yaz sezonu geçireceksiniz. Bu renklerin başında gelen sarı , kırmızı , yeşil , mavi , beyaz ve siyah , turuncu, bordo , pembe ve daha fazla renk skalasını bulabileceksiniz. Yani kısacası şort yazlık bayan modelinizi ve renginizi seçmek size kalıyor.

Her yaz sezonunda olduğu gibi bu sezonda bayanların şort tercihi jeans şort modelleri olarak dikkat çekiyor. Özellikle genç kızların tercihleri arasında yer alan Koton kot yazlık bayan şort modelleri 2016 yaz aylarının tercihi olmaktadır. Bayan yazlık şort modelleri, renkli tasarımların yanı sıra, desenli, çizgili ve dantelli şort modelleri ile de ilgi çekiyor. Bunun yanısıra herne kadar fazla şort modeli de olsa Koton’un renkli yazlık bayan şort modellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Yeni Sezon Koton Şort Modelleri Resimleri
Yeni Sezon Koton Şort Modelleri_1.jpg

mini-kot-şort-modeli1.jpg

yazlık-bayan-şort-modelleri.jpg

gömlekli-yakalı-şort-tulum-koton.jpg

koton-şort-modelleri.jpg

Koton-Uzun-Şort-Modelleri-Fiyatı-5999-TL.jpg

Koton-2013-Şort-Kataloğu-Fiyatı-5999-TL.jpg

Koton-2012-Yazlık-Mini-Etek-Modelleri.jpg

Yeni Sezon Koton Şort Modelleri_3.jpg

Yeni Sezon Koton Şort Modelleri_0.jpg

Yorum Yaz