Yeni Sezon Etek Modelleri 2016

Özellikle tesettür giyim modasında ilk sıralarda yer alan etek modelleri 2016 da yine canlı renkleriyle dolapları süsleyeceğe benziyor. Sadece tesettürlü bayanların değil tüm bayanların dolabında mutlaka çeşitli etek modelleri yer alıyor. Kloş eteklerle göz dolduruyor. Özellikle uzun ve renkli kloş etek modelleri 2016 ün ilk günlerinden itibaren en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.  Birde yeniden moda olan kalem etek modelleri var ki bayanları hem çok şık ve zarif hem de uzun boylu gösteriyor. Eski yıllarda çok tercih edilen bu modeller yine karşımıza çıkıyor.  Hep uzun eteklerden bahsettik ancak  mini eteklerin de göz doldurduğu bir yıl olarak görünüyor. Fırfırlı ve rengarenk mini  vitrinlerden inmeyeceğe benziyor.

Renklerine de değinecek olursak karşımıza çok geniş bir renk yelpazesi çıkıyor. Renkli cıvıl cıvıl tonların hakim olduğu bir koleksiyon olarak tasarlanmış ve modacılar renkli tasarımlara devam ediyor. Vitrinlerde sıklıkla rastladığımız renkler ise genellikle mor, yeşil, pembe ve mavi tonlarda oluyor. Canlı renkler kadar pastel tonların da hakim olduğu bir sezon. Kahverenginin tonları ve pudra renklerin sentezlendiği de bayanlar açısından çok tercih edilenler arasında yer alıyor. 

Ağırlıklı olarak tesettürlü bayanlara hitap eden uzun etekler de beğeniliyor ve tercih ediliyor. Kemerli ya da yüksek bel olarak tasarlananlar şal desenlerin de kullanıldığını söylemek gerekir. Ayrıca kuşaklı ve ipek kumaşlardan da tasarlanan modellere rastlayabilirsiniz. En az uzun etekler kadar tercih edilenlerden bir tanesi de ara boy etekler olarak karşımıza çıkıyor. Üst kısmı vücudu saran ve aşağıya doğru genişleyen ara boy çanlar de bayanların oldukça ilgisini çekiyor. Ara boy eteklerde tercih edilen renkler ise genelde metalik renkler oluyor. Gri tonların hakim olduğu çan etek modellerinde füme renkler ve tonlarıda tercih edilebiliyor.

Yeni Sezon Etek Modelleri 2016 Resimleri
yeni-sezon-etek-modelleri-.jpg

yeni-sezon-Kışlık-Etek-Modelleri-683x1024.jpg

Yeni-Sezon-Koton-Etek-Modelleri-2014-2015.jpg

yeni-sezon-Etek-Modelleri.jpg

yeni-sezon-yazlık-kalem-etek-modelleri-2016-2017.jpg

dugme-kemerli-pudra-rengi-yeni-sezon-etek-modeli.jpg

Yeni Sezon Etek Modelleri 2016_0.jpg

Armine-yeni-sezon-etek-modelleri.jpg

Yeni Sezon Etek Modelleri 2016_11.jpg

Yorum Yaz