Yasak Elma Cem (Gün Akıncı) kimdir?

GÜN AKINCI

HENÜZ 27 YAŞINDA AMA HAYATTA YAPTIKLARININ VE YAPMAK İSTEDİKLERİNİN CEVABI KOLAY ÖZETLENECEK GİBİ DEĞİL GÜN AKINCI ADINI BİR KENARA YAZIN. İLERİDE ÇOK SIK DUYACAKSINIZ.

Bugüne dek neler yaptın?

Profesyonel basketbol oynadım, antrenörlük yaptım, jeoloji mühendisi oldum, gece kulübü işlettim, dilim pizza dükkanı açtım.

Şimdi ne yapıyorsun?

İTÜ’de jeoloji mühendisliği yüksek lisansıma devam edip bu alanda danışmanlık yaparken, bir yandan da Hakan Karsak ve Esra Kızıldoğan’dan oyunculuk eğitimi alıyor ve modellik yapıyorum.

Yasak Elma Cem (Gün Akıncı) kimdir? Resimleri
Nasıl keşfedildin?

Marmaray projesinde saha mühendisliği yaparken! Öğle arasında Sirkeci’de yemek yedim, ATM’den para çektim, karşıdan karşıya geçerken HollandalI model kaşifi Jerry Stolvvijk yanıma gelip kartını verdi.

Tüm bunlar arasından hangisine ağırlık vereceksin?

Meslek olarak oyunculuk ve jeoloji mühendisliği yapmak istiyorum. Çünkü oyunculukta hep bir meydan okuma var, üstelik hayatının sonuna kadar yapabilirsin.

İdoliin kim?

Sadece oyunculuğuyla değil, hayattaki duruşuyla da Marlon Brando.

Benziyorsun da biraz sanki?

Öyle diyorlar. Aslında modelliğe başlayana kadar hiç yakışıklıymışım gibi yaşamadım. Potansiyelimin farkında olsam da, aynaya bakan bir adam değildim yani.

Nasıl kadınlan beğeniyorsun? Kesinlikle sapyoseksüelim. Aptal insanla hiçbir şey yaşayamam. Dolayısıyla kendine ve dünyaya saygısı olan, doğayı seven, rasyonel düşünen kadınları beğeniyorum. Ha bir de. ince kemikli olması önemli.

Biz fanilerin kolay kolay beceremediği başka ne gibi yeteneklerin var Gün?

Mızıka çalıyor, nefesli dalış yapıp, zıpkınla balık avına çıkıyor ve Türk Sanat Müziği söylemeye çalışıyorum. Bir de arkadaşım Can Akerson ile “Devrim Çok Şirin” adlı bir sanat projesi başlattık. Şirinler gibi görünerek hayat ve gezegen eleştirisi. Sanat projelerimiz devam edecek.

Yorum Yaz