Vichy Gençleştirici Ürünleri

GÖZLERDE RENK KUŞAĞI

Gün içinde dikkati bakışlarınıza çekmenin yolu nereden geçer? Elbette, kirpiklerinizden! Clinique’in göz rengini ortaya çıkaran yeni Chubby maskarası aynı zamanda yoğun hacim vadediyor.

GUZELLIGI KEŞFEDİN!

Her yaşta güzel bir cilt… Bunu kim istemez? Vichy’nin teknoloji harikası Idealia, Liftactiv ve Neovadiol serileriyle gençlik yıllarından menopoz dönemine, cildi koruyan ve yenileyen bir bakım rutinine kavuşmak hiç de zor değil.

Kullandığı üstün teknoloji ve hassas cilde GENÇLEŞME SERÜVENİ uyumlu formüllerle 80 yıldır kişiselleştirilmiş Biraz daha ilerleyen yıllarda, kırışıklıkların önlemi ve bakımlar sunan Vichy, cildi daha iyi koruma- ni almak cilt bakım rutinimizin temel noktası haline gelen ve yenilemeye yönelik içeriklerini her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. lir. Vichy’nin bu amaçla geliştirilen Liftactiv serisine ait Gücünü yaşlanma karşıtı göz bakım kremi, kırışıklıkları kontrol yatıştırıcı, güçlendirici ve ferahlatıcı termal sudan alan altına alırken aynı zamanda sıkılık kaybını da önlüyor; ürünleri, yüksek etkinlikle kullanım kolaylığını birleştiriyor. Haydi gelin, gençlik yıllarından menopoz dönemine kadar birçok yaş grubunun cilt bakım ihtiyacına çözüm sunan serileri yakından tanıyalım.

Vichy Gençleştirici Ürünleri Photo Gallery
Günümüz şehir hayatının yoğun temposunda, erken yaşlanma belirtileriyle karşılaşan genç ciltleri şıklık problemlerini ilk etapta gidermeyi amçalıyor. ruma altına almak önem kazanıyor. Vichy’nin erken Hormonal değişimlere bağlı olarak cildin nemsiz- torbalarında ve koyu renk halkalarda azalma sağlıyor. Peki bunu nasıl yapıyor? İçeriğindeki rhamnose kırışıklık karşıtıyken, dekstran sülfat şişlik önleyici ve dolaşım düzenleyici, kafein canlandırıcı ve yatıştırıcı ağlayarak ilerleyen dönemlerde oluşabilecek kınrisindeki cilt idealleştirici serumu, yıllar geçtikçe yüzde ortaya çıkabilecek leke ve renk farklılıklarına karşı savaşıyor.

Ultra hafif ve yumuşak dokusuyla ağırlık hissi yaratmıyor. Cildin derin katmanlarına etki eden Idealia Life Serum, cilt dokusunu tazelerken yüzde eşit bir ton yakalısinin bakım kremiyse ciltteki sarkmaları önlerken, dolgunluk kaybına karşı önlem alıyor. Üstelik çene bölgesini şekillendiriyor, boyun bölgesini sıkılaştırıyor, yanaklarda da yoğunluk sağlayarak sıkı ve pürüzsüz görünüm sağlıyor. bakım kremi.

Yorum Yaz