Vialand

“BACK TO SCHOOL” AMA LUNAPARKTA!

Vialand, Türkiye’nin ilk 360° entegre alışveriş dünyası. Nasıl mı? Çünkü bünyesinde bir alışveriş caddesi, tema parkı, oteli ve gösteri merkezi var!

Vialand, ailece sınırsız eğlence için “Back To School” sürprizlerine “Pass Kart” ile devam ediyor. Vialand Tema Park’a tam 5 defa giriş imkanı sunan Pass Kart ile neler mümkün peki? Öncelikle Pass Kart’ın fiyatı özel bir kampanyayla sadece 99 TL’den satışa sunuluyor. Yani bu demek oluyor ki, geçtiğimiz yıl ICSC’de Avrupa’daki 800 Tema Park arasında en iyi beşinci Tema Park seçilen ve Superbrands’de “Türkiye’nin En Genç Süper Markası” ödülünün sahibi olan Vialand Tema Park’a, yıl sonuna kadar 5 defa giriş yaparak, 30’u aşkın eğlence ünitesinde sınırsızca eğlenme fırsatını yakalıyorsunuz.

Kendinizi ayrıcaklı hissetmeniz için size birkaç önemli haber manşeti: Her sözü müthiş ciddiye alınan yayın organı CNN International tarafından dünyanın en iyi dördüncü Roller Coaster’ı ilan edilen “Nefes kesen” isimli efsane eğlence sistemi de bu parkta. Öğreterek eğlendiren Fatih’in Rüyası, İstanbul’un sırları, Viking, Angry Birds ve Ice Age’in 4D sinema simülasyon maceraları ve Cartoon Network karakterlerinin canlı şovları sihirli bir dünyanın kapısını aralıyor. Türkiye’nin ilk eğlence parkı Vialand, yenilenen 30’u aşkın ünitesiyle 1 20.000 metrekarelik alanda eğlenmek isteyen her yaştan maceracıyı bekliyor!

Vialand Resimleri
Vialand - howtoistanbul.com

Vialand açıldı

Vialand, una nuova realtà ed attrazione turistica della Turchia - I

Vialand AVM | AVM GEZGİNİ - Alışveriş Merkezleri, Mağazalar

Vialand, Gaziosmanpaşa ve Eyüp ilçelerinin sınırları içerisinde

Vialand Türkiye

Yorum Yaz