Vakko eşarp modelleri 2016

KADINLAR HER YERDE

Italyan modasının köklü ailelerinden Rosita Missoni ve kızı Angela Missoni, Tory Burch. Vakko eşarp modelleri 2016 Konferansının kapanış kokteyline Emilio Pucci markası ev sahipliği yaptı. Kokteylde markanın desen tasarım süreçleri de anlatıldı. Suzy Menkes ve Laudomia Pucci.

David Lauren Vakko eşarp modelleri 2016 yaklaşımını yansıtan dinamik bir sunumla sahne aldığı zaman, tam anlamıyla babasının izinde olduğunu ispatladı. Ralph Lauren imparatorluğunun mirası ne denli çekici olursa olsun David, insanların değişim istediğine inanıyor.

Genç Lauren, takılabilen/giyilebilen Vakko eşarp modelleri 2016 üreten bir markanın parçası olmaktan gurur duyduğunu söylerken, bedenle temasa geçtiğinde, sağlık ve stres seviyelerini ölçüp gösterebilen Polo Tech tişörtünden bahsediyordu. Ve akıllı telefon ekran ışığıyla çantasında durmadan bir şeyler arayan kadınlar için düşünülmüş iç lambası içeren Ricky Bag çantalardan.

Hermes CEO’su Axel Dumas, klasik lüks tüketimin amblemi olan bir markayı altıncı kuşağa taşıyan “kuzen”lerden biri. Dinleyenlere amcası Jean Louis Dumas’nın vizyonu ve yaratıcılığından sevgi ve hayranlıkla bahsederken, dinleyenlere, mevcut pazarların korunmasının yanında geleceğin ülkelerine yatırım yapılmasının önemini vurguladı. Amaçlarının, Hermes vizyonunun köklerini beslemeye devam ederken, firmanın el işçiliğinin müzesi haline gelmesini önleyerek, genç, dinamik ve atılgan bir yapıya dönüştürülmesi olduğunu anlattı.

Vakko eşarp modelleri 2016 Photo Gallery
Vakko eşarp modelleri 2016 Photo Gallery
Vakko eşarp modelleri 2016

Vakko eşarp modelleri 2016

Vakko eşarp modelleri 2016

Vakko eşarp modelleri 2016

Yorum Yaz