Vakko çanta modelleri

Vakko çanta modelleri Yumuşacık derisi, kapaklı tasarımı, omuz askısı ve el sapıyla çok fonksiyonel Lady Bag, Mansur Gavriel’inyeni it bag’i olmaya aday.

Her şeye uyumlu joker tasarım, MaNsuR GAVRIEL Casual-cool çantalarının gittikçe uzayan bekleme listesi ve Instagram’da iki yüz bine yakın takipçisiyle, Mansur Gavriel, bu yılın Swarovski Aksesuar Tasarımı ödülünün en sıkı adayıydı. Büzgülü çanta Bucket Bag ve dış yüzeye zıt astar renkleriyle karakteristikleşen alışveriş çantası Tote Bag, markanın büyük çıkışına zemin hazırlayan tasarımlardı. yılında The xx konserinde tanışan Rachel Mansur ve Floriana Gavriel, konserin ertesi günü şehrin çiçek pazarında yeniden buluştular.

O zamanlar Rachel Los Angeles’ta, Floriana Berlin’de yaşıyor olmasına rağmen, uzaktan birlikte çalışmaya başladılar. Şimdi her ikisi deyılında soyadlanndan kurdukları Mansur Gavriel’in doğum yeri New York’ta yaşıyor. Los Angeles ise birçok yönüyle tasarımcılara ilham vermeye devam ediyor: ilk mağazalarını Los Angeles’ta açan, enfes renk paletiyle tanınan Heath seramikleri; ünlü Amerikalı mimar Richard Neutra’nın evleri; doğa; Pop art ve ultra minimal Mansur Gavriel çantaların esin kaynağı. CFDA ödül törenine kendi tasarladıkları gece elbiseleri, portföy ve ayakkabılarla katılan ikili, yakında hazırgiyim ve ayakkabı tasarımına da gireceklerini açıkladılar.

Ödüllü Vakko çanta modelleri

Amerikan Moda Tasarımcıları Konseyi CFDA’in ödül töreninden eli boş dönmeyen iki aksesuar tasarımcısı: Moda editörlüğü tecrübesini seksi ve pratik ayakkabılarıyla tasarıma aktaran Tabitha Simmons ve pastele boyalı minimal çantalarıyla yalınlığı öven Mansur Gavriel.

Zeynep Yapar

Giyimi kolay seksi şeyler, TABITHA SIMMONS

Vakko çanta modelleri Resimleri
Vakko çanta modelleri

Vakko çanta modelleri

Vakko çanta modelleri

Vakko çanta modelleri

Yorum Yaz