Ünlülerden Sezonun En Popüler 5 At Kuyruğu Modeli

Kadınlarımızın en önem verdiği bakımlarından birisi saçlarıdır. Saçlarına çok önem vermektedirler. Hemen hemen saçlarında boyası olsun saç modeli olsun sıkça değişikliğe giderler.

En sevdiği saç modeli olan at kuyruk saçlar gelir. Yani kurtarıcı bir saç modeli arıyorsanız at kuyruğunu tek geçebiliriz.

Pekçok ünlü sanatçının tercihleri arasında bu model gelmektedir. At kuyruğu saç tasarımlarını değişik modeller de uygulayabilirsiniz. At kuyruğu saçınızı bar toka aksesuarlarla daha da gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

Ünlülerden Sezonun En Popüler 5 At Kuyruğu Modeli Resimleri
Özellikle Jennifer Lopez’in çok sık kullandığı dominant at kuyruğu hem yüksekliği hem de uzunluğuyla gösterişli saç modellerini sevenler için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Klasik gece kıyafetlerinizle birlikte kabarık bir at kuyruk modeli sizi daha da cazip gösterecektir.Uçları kıvrımlı bir fön 90’lar trendini mükemmel yansıtan bu retro modern görünüme kavuşabilirsiniz, sezonun mutlaka denenmesi gereken saç modelleri arasında bulunmaktadır.

Eğer kısa ense boyda saçınız varsa da at kuyruğu yapabilirsiniz. Hollywood yıldızlarına ensede toplanan mini at kuyrukları gönülleri çoktan fethetti bile. Üstelik bu saç modelini yapmak için sanıyoruz sadece birkaç dakika size yetecektir.

Yorum Yaz