Tesettur Nişanlik 2019 Modelleri

Sade Tesettür Nişanlık Modelleri

Bu 2019 sezonunda sade tesettür nişanlık modellerinden, modern ve renkli kapalı nişanlık modellerine zevkinizle uyumlu en güzel tesettür abiyeleri rahatlıkla bulabileceksiniz. Tesettür moda evlerinin hazırladığı 2019 koleksiyonları görülmeye değer nitelikte.

Bu sezon dantel işlemelerle gelinlerin zarafetine zarafet katması beklenen modellerin başında A kesim tesettür nişanlıklar çok beğeniliyor. Her kumaş tipinde rahatlıkla kullanılmasıyla, iç mekan – dış mekan demeden hemen her koşulda bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Her sezon olduğu gibi tercihlerde hala ilk sıralarda bulunan balık model abiyeler göz dolduruyor. Özellikle açık hava nişanlarının vazgeçilmezlerinden sayılıyor. Çok şık ve gösterişli bir nişanlık tercih edenler gene taşlı ve dantel işlemeleri ile karşınızda olacak.

Tesettur Nişanlik 2019 Modelleri Photo GalleryÇiçekli Tesettür Nişanlık Modelleri

Çiçekli tesettür nişanlık modelleri şıklık ve canlılığını korumak isteyen gelin adayları için ideal seçimlerden olacaktır. Türbana ve gelinliğin diğer bölgelerine dağınık bir biçimde takılan çiçekler detaylar sizi muhteşem gösterecektir.

Dantelli tesettür modelleri gelin adaylarımızın her sezon gözdesi olmuş tasarımları arasındadır. Bu 2019 sezonunda da sık göreceğiz. Bu sezon drapeli nişanlıklarda farklı stil ve tasarımlarda karşınıza çıkıyor.Bel ve basen bölgesindeki fazlalıkları kapatmanın en şık yolu olan bu hem kabarık hem kapalı prenses model tesettür nişanlıklar, tesettür moda evlerinin 2019 favorisi yine.

Yorum Yaz