Tesettür Abiye Nişanlık Modelleri 2016

Tesettür giyim abiye tarzını nişanlık modellerine de yansıtan modacıların tasarladığı tesettürlü nişanlık modelleri 2016 koleksiyonuyla da büyülemeye devam ediyor. Bu sezon ağırlıklı olarak renkli tasarımlardan oluşuyor. En çok yer verilen renkler ise su yeşili ve Fuşya rengin tonları oluyor. Renk çeşitliliğinin yanı sıra model çeşitliliğiyle de bayanların seçim yapmakta zorlandığı birbirinden güzel modellerli ortaya çıkıyor. En beğenilen modelleri ise genellikle kabarık abiye modelleri oluyor. Saten kumaşların ağırlıklı olarak tercih edildiği bu koleksiyonda hareketli modeller oldukça ilgi görüyor.

Nişan törenleri gelin adaylarının evliliğe ilk adım attığı törenlerden birisidir. Bu nedenle nişanlık seçimi en az gelinlik seçimi kadar önemli bir iştir. Koleksiyonu bu anlamda gelin adaylarının çok fazla ilgisini çekiyor. Özellikle  çok fazla tercih ediliyor. Işıl ışıl rengarenk en beğenilen modeller arasında yer alıyor. Swarowski taşlarla süslenen ışıltılı ve zarif görünümüyle gelin adaylarının oldukça beğenisini kazanıyor. Üst kısmı taşlarla süslenen bu modellerin etek kısmı kabarık ve düz renk olarak tasarlanıyor. Sezonun en trend modeli ise mor renkli kabarık tesettürlü abiye nişanlık modeli oluyor. Taş detaylar mor rengine oldukça uyum sağlıyor.

Sadelikten yana olan gelin adayları için taşsız ve daha sade tasarlanıyor.  Gerek sade gerekse fazlasıyla detaylı olan her türlü modele rastlamak mümkün. Hal böyle olunca gelin adayları seçmekte zorlanıyor olsa da bu konuda birçok belirleyici kriter bulunuyor. Fiyat, model ve sadelik açısından değerlendirdiğinizde bütçenize ve fiziğinize en uygun nişanlık modelini belirleyebiliyorsunuz.

Tesettür Abiye Nişanlık Modelleri 2016 Resimleri
Tesettür Abiye Nişanlık Modelleri 2016_2.jpg

Puskullu-tesettur-abiye-2016.jpg

2016-tesettur-abiye-modelleri-modanisa-5.jpg

tesettür-nişanlık-modelleri-2016.jpg

Tesettür Abiye Nişanlık Modelleri 2016_1.jpg

Yorum Yaz