Tepe Youth

YENİ NESİL YAŞAM ALANI

Mobilya ve dekorasyon sektörünün lider markası Tepe Home’un yepyeni markası Tepe Youth yeni nesil gençlerin gözdesi olacak. Tepe Youth’un yeni koleksiyonunda yaşam alanına tarzını yansıtmak isteyen tüm gençler için hem tasarım hem de fiyat aralığına göre birbirinden çok seçenek bulunuyor.

EĞLENCEYLE FARK YARAT

Çoraplarda Penti Farkı Yenilikçi ve enerjik çorap tasarımlarıyla kadınların tercihi olan, trendlere yön veren Penti, Sonbahar/Kış koleksiyonuyla şaşırtmaya devam ediyor. Gardıropların vazgeçilmez parçası olan çoraplar bu sezon da stil sahiplerinin görünümünü tamamlayan önemli oyuncu rolünü üstleniyor.

70’LER YENİDEN GELİYOR

Vakkorama, tasarımlarını 70’lerden aldığı ilhamla birleştirerek modern ve minimalist bir tarzda yorumluyor. Siyah ve ekru tonlarının yanı sıra hakim haki, gri, petrol ve mürdüm renkli Vakkorama imzalı parçalar hit tasarımlarıyla moda severleri bekliyor.

ORIFLAME A’DAN Z’YE

Yeni trend; Baking (pişirme) Tekniği.. .İnce çizgi ve kusurları gizleyerek gözeneksiz ve mat bir görünüm yaratan makyaj stilini Oriflame ile A’dan Z’ye öğrenmeye hazır mısınız?

Tepe Youth Resimleri
Tepe Youth_17.jpg

Tepe Youth_12.jpgTepe Youth_4.jpg

Tepe Youth_31.jpg

Tepe Youth_24.jpg

Tepe Youth_1.jpg

Tepe Youth_6.jpg

Tepe Youth_16.jpg

Tepe Youth_7.jpg

Tepe Youth_2.jpg

Yorum Yaz