Taşlı Abiye Elbiseler

FUTURİSTİK ÇİZGİ VE ÖTESİ

Sportif bir enerji, fütürizm ve yıldız yağmuru bu sezon H&M Studio Sonbahar-Kış/17 temaları arasında yer alıyor. Yeni koleksiyon trend renkleri, desenleri ve en şık tasarımlarıyla H&M’in İstinye Park, Zorlu Çenter, Bağdat Caddesi ve Ankara Cepa mağazalarında satışta! www.hm.com

Renklerin son derece zıt bir şekilde uyum haline geldiği harika bir sezon olacaktır. Elbiselerin üzerinde ince altın sarısı taşlı kemerler yer almaktadır. Bordo, saks mavisi, zümrüt yeşili gibi renklerinin birbiri ile olan uyumunu üzerinizde taşıdığınız zaman oldukça ilgi çekeceksiniz. Kombin yapılırken renk uyumunun yanı sıra seçilen parçaların dikkatli bir şekilde kombin oluşturulması gerekiyor. Abiye gibi ışıltılı bir tasarımın üzerine spor modellerden kesinlikle kaçınılmalıdır. Uzun taşlı abiye modelleri sezonunda kuyruklu ve yere kadar uzanan tasarımın ardından tamamen yırtmaçlı olacak modeller geliyor. taşlı hareketli abiye modelleri arasında sırt kısımda dekoltelerde ciddi anlamda kullanılıyor.

Vücudu tamamen bele kadar saran ve belden sonra volanlı hareketler gelmektedir. Daha sade bir çanta tercih ederek abartılardan kaçınmalısınız. Renk olarak ödül törenlerinde kırmızı halı üzerinde bile daima beyaz rengi göreceksiniz. Oldukça farklı ve zıt renklerin kullanıldığı bir sezon sizleri beklemektedir. Mavi, kırmızı, somon gibi renklerin bir arada kullanılması gibi değişiklikler anında dikkat çekecektir. Tercih ettiğiniz zaman sade takılar, makyajlar ve aksesuarlar kullanmanız son derece önemlidir. Kullanılacağı zaman bordo tonlarda makyaj seçimi ile tamamlamanız gerekiyor.

Bu sezon bir araya gelerek zıt renklerin dikkat çektiği bir sezon olacaktır. Daha detaylı bilgi almak için her türlü parçayı araştırmanız gerekiyor. Kesinlikle her bütçenin kendine göre tercih edebileceği modeller vardır.Bu sezon her yerde bordo ve kahve görülecektir. Kesinlikle kendi tarzınıza göre bir tasarım bulacaksınız. Kesinlikle Fransız gipürü ve şifonlar yine olmazsa olmazların arasında yerini alacaktır. sezonu oldukça renkli ve son derece şık bir sezon sizleri bekliyor.

Taşlı Abiye Elbiseler Resimleri
Abiye-Elbise-Modeli.jpg

Yeni-Abiye-Elbise.jpg

Bayan-Abiye-Elbise-Modeli.jpg

pudra-rengi-püsküllü-taşlı-mini-abiye-elbiseler.jpg

onu-kisa-arkasi-uzun-abiye-elbise-modelleri-2017.jpg

Taşlı Abiye Elbiseler_2.jpg

Taşlı Abiye Elbiseler_0.jpg

2016-ve-2017-Nişan-Elbisesi-Modelleri-19-728x645.jpg

Yorum Yaz