Taşlı abiye elbise modelleri 2016

Bir kadının severek tercih ettiği ve giydiği Taşlı abiye elbise modelleri 2016 sezonunda yine olmazsa olmazları arasındadır. Arasında irili, ufaklı, renkli, beyaz birçok taş yer alıyor. Kimisi dikilmekte, kimisi yapıştırma olarak abiye üzerine monte edilmektedir.

Genellikle tek bir yerde yer almaktadır. Büyük olması zaten yeterlidir. Bundan dolayı şık ve oldukça gösterişlidir. Gösterişi seven herkes 2016 büyük taşlı abiye elbise modellerine kesinlikle göz atmalıdır. Sezon içerisinde tasarım olarak bir bölgeye dikilmektedir.

Daima genç bayanların tercihi olmaktadır. Şık ve kaliteli abiyeler ile özel davetlerde kendinizi göstereceksiniz.  Parıltılı ve son derece hareketli tasarımlar sizleri bekliyor.

Taşlı abiye elbise modelleri 2016 Resimleri
Taşlı-Elbise-Abiye-Modelleri-2015.jpg

Artık yepyeni abiye elbiseler ile özel günlerinizde sorun etmeden giyinmenin güzelliğini yaşayacaksınız. Modeller sezonun içerisinde yoğun bir şekilde yer alıyor. Artık abiye seçimi yaparken hiçbir şekilde sorun yaşamayacaksınız.

Sezonun en gözde modeli olarak yer alıyor. Bebe yakalar abiye tasarımlarının en başında olmaktadır. Bundan dolayı sizde seçim yaparken kesinlikle bu modellere bir göz atmalısınız.  Hareketli modeller arasından, sade taşlara kadar binlerce tasarım seçimi yapacaksınız. Artık abiye elbise seçimi yapmak oldukça kolaydır.  Artık neon renkler son zamanlarda yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Taşlı abiye elbise modelleri 2016_1.jpg

Güzel ve çekici olmanın püf noktalarını yaşayacaksınız. Kaliteli ve hareketli sezonunda yoğun bir şekilde yer almaktadır. 2016 taşlı abiye elbise resimlerine göz atarak en güzel tasarımları bulacaksınız. Birbirinden güzel abiyeler sayesinde harika zaman geçireceksiniz.

siyah-taşlı-abiye-elbise-modeli.jpg

Güzel giyinmenin güzelliğini sonuna kadar yaşayacak ve hayatınızı değiştireceksiniz. 2017 sezonunda renkli abiyeler ve taşlar ile daha da hareket kazanıyor. Bundan dolayı sezonun en çekici tasarımlarını tercih etmelisiniz.

2017-taşlı-abiye-elbiseler.jpg

2016-Straplez-Taşlı-Abiye-Elbiseler.jpg

2016-taşlı-abiye-elbiseler.jpg

omzu-taşlı-kırmızı-abiye-elbise-modeli.jpg

Taşlı abiye elbise modelleri 2016_0.jpg

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz