Tasarım Nikah Elbiseleri

Nikah elbise modelinizi seçerken çok tasarım bir model seçeneği sizi oldukça şık ve zerafetinizi ön plana çıkaracak modeller içerisinden seçmelisiniz. Öyle bir tasarım olmalı ki sizi hem sade hemde zerafetinizden ödün vermeyecek bir model olmalı deriz.

Uzun nikah elbise tasarımları sade ve sizi gelin gibi hissettirecek tasarımlar arasında. Bu modelin yanısı üstü işlemeli etek kısmı sade nikah elbise modeli ile sade ve hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Vintage seven gelin adaylarına eteğinden ve kollarında püskülleri ve diz boyunda tasarım nikah elbise modelleri çok şık.

Tasarım Nikah Elbiseleri Photo GalleryZayıf bir gelin adayıysanız ince askılı V yakalı tasarımı seçerek sizi çok şık ve zarif gösterecektir. İddaalı vucüt hatlarına sahipseniz derin V yakası ve yırtmaç detayı ile hem şık hem de seksi bir görünüm garanti diyebiliriz. Düzgün bacaklara sahipseniz işte size harika bir tasarım derin yırtmaçlı zarif tasarımı seçebilirsiniz.

Fazla sade tasarımlardan hoşlanmıyorsan nikah töreninde kabarık tasarımlar yerine tüy detaylarıyla hareketlendirilen tasarımları düşünebilirsin. Fark yaratmak isteyen gelin adayları için hakim yakanın kenarlarından inen püsküller ve güpür detaylarıyla dikkat çeken bir nikah elbisesi modeli sizi çok farlklı gösterecektir. Uzun nikah elbisesi, asaletinden ödün vermek istemeyen gelin adaylarına dekoltesi olmayan kayık yaka bir elbise tercih etmelisiniz ve saçınıza mutlaka ense topuzu modellerinden yaptırmalısınız.

Yorum Yaz