Sonbahar İçin Yeni Kombin Örnekleri

ASİ FIRFIR

Ofise giderken giydiğiniz pileli eteği, akşam planlarınızda sıradanlıktan çıkarmak için, fırfır detaylı bir kazak ve metalik ceketle tamamlayın. Asi duruşunuzla geceye hazırsınız!

PRINT ON PRINT

Sezon trendi pileli eteği, desenli bir gömlekle kombinleyip, Altuzarra Pre-Fall kombinlerinden ilham alabiLirsinizAksesuar tercihiniz büyük bir kemer ve dize kadar çizmeler olsun.

ÖNERİ MİLİTER CEKET

Akşam yolunuz bir küfeden geçecekse; bluzunuzun altına bir jean, militer trendin gözdesi bol düğmeli bir ceket ve feminenliği artırmak için topuklu çizmeler seçin. Gözler üzerinizde!

OVERSIZE ELBİSE

“Au Jour Le Jour” markasının yeni sezondaki terlikli look’larını görünce, ofiste rahat görünüm için oversize elbise-bluz ikilisini, terlikle denedik. İş stresini azalattık!

YENİ PARTİ KIZI

Gece bir partiye giderken pijama takım giymek sezonun en fonksiyonel görünümlerinden biri. Eve vardığınızda, doğru yatağa atlayabileceğiniz kadar rahat!

İyi kesim bir palto “must”parçamız! Ofise giderken içine ister tek parça bir elbise, ister için gold bir etek giyin. Pastel tondaki kabanlarla daima bir adım öndesiniz kesin!

Sonbahar İçin Yeni Kombin Örnekleri Resimleri
Şık-Kombin-Örnekleri.jpgTesettür-Giyim-Kombinleri-2013-Sonbahar-Kış.jpgSonbahar-kombin-örnekleri.jpgPüsküllü-kombin-çanta-çizme-kombini.jpgsonbahar-kombinleri-bayan.jpgKürk-kaban-kombin-modeli.jpgPudra-pembe-kaban-koyu-renk-çizme-kombinleri.jpgÖrgü-sonbahar-kombin-örneği.jpgÇok-Şık-Kombin-Örnekleri.jpgKlasik-rahat-pantolon-kombinleri.jpgBeyaz-ceket-pantolon-kombinleri.jpgKaban-dar-jean-kombin.jpg

Yorum Yaz