Sinan Tuzcu

SİNAN TUZCU & YAVER

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Aşk, Ekmek, Hayaller dizisinin oyuncularından Sinan Tuzcu’yu Moda’da Cavalier King Charles Spaniel köpeği Yaver ile yürüyüş sonrası kahve molası sırasındagörüntüledik.

Şu sıralar bir dizi senaryosu üzerine çalıştığından bahseden Tuzcu, yeni açılan Kumquat Cafe’de köpeği ile güneşli yaz gühünün keyfini gölgede çıkarıyordu.

“Köpekleri kabul eden böyle kafelerveotellerçok önemli. Maalesefiheryer bu hassasiyeti göstermiyor. Altı yaşında olan Yaver üç aylıkken geldi bize. Mutlu, sosyal, hızlı koşan avcı ve oyuncu bir köpek Yaver. Ingilizler kuş avında özellikle bu cinsi tercih eder. Her sabah ben ve eşim Dolunay, 5-6 km kadar yürürüz onunla. Çocukluğumdan beri köpeklerim oldu. Hayvan sevgisi insanı insan yapan sevgilerin en başında geliyor. Karşılıksız saf sevgiyi bize verirler. Derinizin üzerine bir hayvandan çıkmış deriyi asla giymeyin demek istiyorum. Ekmek, makarna yardımları ile barınaklardaki aç hayvanlara da el atılmalı. Mesela Yaver bile birdergiye yaptığı çekimden aldığı para ile barınaktaki arkadaşlarına 600 kilo mama yardımında bulundu. Siz niye yapmayasınız?” diyor Tı
Sinan Tuzcu ~ Sinematurk.com 3KModa

Sinan Tuzcu Photo Gallery
Sinan Tuzcu

Sinan Tuzcu ~ Sinematurk.com 3KModa

Sinan Tuzcu

Sinan Tuzcu Rol Aldığı diziler, filmler ve programlar,Sinan Tuzcu … 3KModa

Sinan Tuzcu

Sinan Tuzcu, ünlü dizinin kadrosunda! – TelevizyonGazetesi 3KModa

Sinan Tuzcu

Yorum Yaz