Seksi Gecelik Takımları

Kim demiş pijama sadece yatakta giyilir diye? Başka hiçbir şeyle kolay kolay yakalanamayaeak eool ve salaş bir görüntü için pijamalarınızı uykudan uyandırın ve onlara hayat verin!

Hayat vermeniz gereken bir diğer parça da gecelik takımlarınız! Üstüne giyeceğiniz bir kimono veya salaş bir hırka ile en çabasız şıklık sizinle! Daha romantik bir görünüm elde etmek içinse inciler başrolde!

Dekolteleri, pencereleri olan parçaları seksilik yerine daha sofistike bir görünüm yakalamak için tasarım kokan birlikte giymekten çekinmeyin! Birbirine çapraz gelen 2 şerit, başka nasıl bu kadar büyüleyici durur ki… Dümdüz bir elbise dahi doğru bir sırt dekoltesiyle bambaşka bir hale dönüşmeye hazır. Sırtınız yere gelmesin!

Seksi Gecelik Takımları Resimleri
Tiril tiril giyinmeye başladığımızda keten parçalar en sık tercih ettiklerimiz arasına giriyor. Ve işte o tiril tiril günler kapıda. Elbiseler, şortlar, jeanler… Ne giyerseniz giyin üzerinize giyeceğiniz uzun keten bir ceket tek dokunuşla kıyafetinizi güçlendirmek için biçilmiş kaftan. Bel oyuntunuzu kaybetmemek için özensizce bağlayacağınız bir kemer tercih edebilirsiniz.

Yorum Yaz