Salatalık Sütü Fiyatı

Bayanlarımızın özellikle 35 ve 40 yaşlarından sonra cilt bakımlarına daha özen göstermeleri gerekmektedir. Çünkü bu yaşlardan sonra kırışıklar başlamaktadır. Bu yüzden kırışıklarımızı önlemek adına bir takım maskeler,kremler ve bakımlar uygulanması lazımdır.

Bayanlarımızın kırışıkları başladığı bölgeler gözaltı, göz çevresi ve alınlarından başlayan kırışıklar gözlenmiştir. Bunları engellemek adına bazı özel yüz tarifleri vardır. Bu tariflerin en çok tercih edileni ise kırışıkları önleyici krem salatalık sütüdür. Cildiniz de harikalar yaratacak yaşlanmanızı önleyecek ve parlaklık kazandırarak temizlenmesine yardımcı olacaktır.

Salatalık Sütü Fiyatı Resimleri
Salatalık sütünüzü hem evde hazırlayacağınız gibi ya da firmaların kozmetik ürünleri satan mağazalarından da temini edebilirsiniz. Ev de kendiniz hazırlamak isterseniz bir adet salatalık işinizi görecektir. Salatalağınızdan keseceğiniz parçayı tekrar ortadan ikiye bölerek birbirine sürttüğünüz zaman sütü andıran çıkan sıvıyı bu sıvı zaten salatalığın sütü olmaktadır. Çıkan sütü yüzünüze uygular ve 15 dakika bekletip yüzünüzü soğuk suyla yakayıp temizlerseniz kırışıklıklarınızı hem de doğal yoldan engellemiş olacaksınız.

Salatalık sütünüzü hazırlanmış hali ile almak isterseniz fiyatları uygundur. Piyasa da bulunun birçok marka salatalık sütü bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Mecit efendi salatalık sütünün (150 ml) fiyatı 32.90 Tl dir. Salatalık sütünüzü diğer farklı markalardan daha ucuza veya biraz daha pahalıya bulabilirsiniz.

Yorum Yaz