Prenses Gelinlik Modelleri

Sabah volanlar ve dantellere bürünmüş “Evet” diyeceği dakikaları mutlulukla bekleyen gelin, tatlı ev ritüellerini tamamlıyor: Çiçekler sulanıyor, hafif bir şeyler atıştırılıyor ve güzellik rötuşları tamamlanıyor… Heyecanlı dakikalar için her şey neredeyse hazır. Rüya gibi işlemeler, inci ve stras taşlı Prenses Gelinlik Modelleri prenses tülleri arasında yeni hayata kaçış için son dakikalar…

Büyülü rüya başladı bile!

ROMANTİK SEÇİM

Hayalimizde farklı ruhlarda gelinler canlandırdık; aykırı, klasik, Prenses Gelinlik Modelleri prenses ya da seksi… Siz hangisisiniz?

ÇİÇEK AÇAN DÜŞESLER

EN GÜZEL AN!

Hayatınızın en özel dakikalarını daha güzel ve benzersiz yaşamak için verdiğimiz ipuçlarına mutlaka göz atın…

Size Özel

Tüm hazırlıklar tamamlanıyor. Ya müstakbel eşinizin smokini? Kumaşı ve dikimiyle özel bir damatlıksa tercihiniz, doğru adres Levon Kordonciyan!

Babasının dedesinden miras kalan mesleğini bugün dördüncü kuşak olarak sürdüren Levon Kordonciyan, evlenme hazırlığındaki çiftler için kişiye özel tasarımlar hazırlıyor. Smokin veya takım elbisenin tüm aksesuorlarını olması gerektiği gibi kusursuz şekilde müşterilerine sunuyor.

Nesilden Nesile

Messika’nın Joy koleksiyonu, markanın “yalnızca pırlantalar” Prenses Gelinlik Modelleri mücevherlerden oluşuyor. Değerli anlorda onu takan kişiye eşlik etmek için ideal olan Joy koleksiyonundaki mücevherler, ebedi nitelikleri sayesinde sonraki nesillere aktarılabilecek parçalardan oluşmaları nedeniyle de cezbedici.

Alyansınızı Kendiniz Tasarlayın!

Düğün gününüzü tüm detaylarıyla organize ettiniz. Peki, bugünden itibaren hayatınızın parçası olacak alyansınızın da size özel olmasını islemez misiniz? Şenay Akın Çağdaş Tokı Atölyesi, beklenti ve ihtiyaçlarınızı yansıtan bir tasarım gerçekleştirerek sizlere yardımcı oluyor.

Prenses Gelinlik Modelleri Resimleri
prenses gelinlik modelleri | kadın ve trendPrenses Gelinlik Modelleri | SadeKadınlar - Güzellik SırlarıBilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında prenses-modeli-gelinlik-prenses-gelinlik-modelleri-2016-nova-bela Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri | Nedir? Nasıl Yapılır . Prenses Modeli Gelinlikler | Kabarık Gelinlik Modelleri30 Yeni Prenses Gelinlik Modelleri | kadın ve trendTaşlı Prenses Gelinlik Modelleri | Nedir? Nasıl Yapılır Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri. genis bir eteği olan modeldir model çeşitleri veya şeklindedir

Yorum Yaz