Pırlanta Set Modelleri

Tiffany standartları

Tiffany pırlantalarını bu kadar özel kılan bir diğer unsur, pırlantanın kalitesini belirleyen 4C Kuralı’nın ötesinde, Tiffany’nin iyi bir pırlanta için kendi standartları olmasıdır.

Tektaşı tutan tırnaklar tamamen el işçiliğiyle üretilir, tırnaklar pırlantayı hem kuvvetli bir şekilde tutar hem de narin bir görünüm sunar. Tırnaklar mükemmel simetridedir.

Tiffany tektaşlarında ve Pırlanta Set Modelleri için kullanılan altın veya platinin, en yüksek kalite cilaya sahip bitişi mükemmeldir.

Bu arada, Tiffany&Co. kendi üretim merkezinde kesim işlemini yapan tek şirkettir. Size verilen Tiffany Pırlanta Sertifikası ömür boyu garantilidir. Ve dünyanın neresinde olursanız olun, Tiffany mağazası ve ismini gordugunuz her yerde yüzüğünüzün bakımını gerçekleştirebilirsiniz.

ARADAKİ fark EFSANEDİR!

Bir pırlantanın yüzeyindeki fasetf kesimi oluşturur. Tiffany pırlantalı milimetrik kesilir. Çoğu pırlanta ke ustası, karat büyüklüğünü ön plan tutarken; Tiffany ustaları, mükemmel kesim için pırlantanın yarısından fazlasını kaybetmeyi göze alır. Ara fark efsanevi Tiffany Setting’i oluşturur.

Tiffany pırlanta parlatıcısı Jorge Jimenez, “Pırlantanın 57 fasetini de ayrı titizlikle parlatırım. Sadece 56 faset mükemmel halinde parlarsa bunu başarısızlık kabul ederim” diyor dünyada kabul edilen kalite anlayışıyla Tiffany kalitesi arasında fark var” diyerek özetliyor bu yaklaşımını. Tiffany, yüksek kalitedeki Pırlanta Set Modelleri pırlantalarının ham halini kendi madenlerinden veya dünyada bilinen güvenilir tedarikçilerden temin eder.

DOĞUMU 1886

Daha sonra markanın kendi tesislerinde bu taşların kesimi ve parlaktır. En iyi pırlanta tedarikinin sürdürülebilir olması Tiffany için önemlidir. Markanın kurucusu Charles Tiffany tarafından, 1886’da dünyaya tanıtılan Tiffany Setting, o ana kadar görülmüş en etkileyici tektaştır.

Pırlanta Set Modelleri Resimleri
pırlanta set ve bileklik modelleriPırlanta Kolye Takı seti - aksesuar modelleri, aksesuar modası pırlanta set modeli, şık moda pırlanta setiBilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında safir taşlı pırlanta setPrevious Next →22 ayar set modellerialtinsetÖzel tasarım pırlantalı altın set

Yorum Yaz