PİJAMALAR ARTIK SOKAKTA

Bence bu senenin en cool trendi; pijama üstlerini gömlek ya da ceket olarak kombinlemek. Benim de yıllardır deniz kenarında rahatlıkla kullandığım bu parçaları artık sokaklarda ve hatta partilerde görmek beni çok heyecanlandırıyor.

Çünkü gerçekten o kadar güzel, zarif, ve şık pijamalar var ki; sabah olup da üzerimizi değiştirdiğimizde ‘ Yaa az önce daha cool hissediyordum’ dediğimiz zamanlar oluyordu. Bu yıl itibariyle rafa kaldırabileceğimiz bir cümle oldu kendileri.

Çabasız bir şıklık elde etmek istiyorsanız ipek bir etek üzerine yine güzel ipek bir pijama üstü tercih edebilirsiniz. Ya da daha cool görünmek için Jean üzerine bir crop top ve düğmeleri açık bırakılmış bir pijama tam da hayalinizdeki parçalar olacaktır.

Yerli ve yabancı ünlülerin de ‘event’lerde bu trendi takip ettiklerini sıklıkla görebilirsiniz. Tabi ki onlar işi biraz daha cesurlaştırıp alt ve üst pijamayı bir arada kullanıyorlar. Ve tamamen yataktan çıkmış imajlarının yanına bir de topuklu ayakkabıyı ekleyerek iyice kafa karıştırmayı tercih ediyorlar.Siz de kendinizi hem rahat hem de kış aylarında dışarı çıkarken sıcacık hissetmek istiyorsanız; işte şık olmanın en kolay yolu pijamalar sizlerle!

PİJAMALAR ARTIK SOKAKTA Resimleri
PİJAMALAR ARTIK SOKAKTA_32.jpgPİJAMALAR ARTIK SOKAKTA_20.jpgPİJAMALAR ARTIK SOKAKTA_35.jpgPİJAMALAR ARTIK SOKAKTA_17.jpgPİJAMALAR ARTIK SOKAKTA_34.jpgPİJAMALAR ARTIK SOKAKTA_0.jpg

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz