Payetli Elbise Modelleri

Işıl ışıl ve rengarenk görünmek isteyenlerin en çok tercih ettiği modellerden birisi de payetli elbise modelleridir. Herhangi bir toplulukta payetli elbise giyen bir bayanın dikkat çekmemesi mümkün değildir. İnsanların dikkatini bu kadar çekebilen  bir çok çeşidi bulunuyor. En çok tercih edilenler ise genellikle uzun, balık modelleri oluyor. Vücudu saran bu modeller kusursuz fiziği olan bayanlar tarafından özellikle tercih sebebi oluyor.

Sadece uzun elbiselerle sınırlamak çok yanlış olur. Parlak görünümleriyle uzun elbiselerde olduğu kadar mini boy elbiselerde de çok tercih ediliyorlar. Uzun kollu, mini elbiseler de sıklıkla kullanılan abiye modelleri arasında yer alıyor. Straplez, ise genellikle gece davetlerinde tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Gündüz organizasyonlarında payetli modeller biraz abartılı görünebiliyor. Sade ve şık görünmek isteyen bayanlara değil, daha çok gösterişli bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlara hitap ediyor.

Rengarenk formlara sahip olan modellerinde en çok kullanılan renk  altın sarısı oluyor. Altının ihtişamı ile kusursuz tasarlanmış uzun, balık bir elbise aynı formda buluşunca büyüleyici bir stil ortaya çıkıyor. Benzer şekilde gri tonlarda tasarlanan diğer renkler kadar ilgi görüyor. Açıklı koyulu tonlarda tasarlanan modelleri de bayanların tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Dekolte kısımlarını tül detaylarla renklendirmek de mümkün oluyor. Uygun renkli tül detaylara sahip olan diğer modeller kadar beğeniliyor.

Süslemelerle detaylandırılınca sıradan bir elbiseyken bir anda ışıltılı ve dikkat çeken bir hale gelebiliyor. Üstelik üzerinizde taşıyorsanız çok fazla takıya da ihtiyaç duymuyorsunuz. Sadece üzerinizde taşıyor olmanız tüm gözlerin size çevrilmesi için yeterli olabiliyor. Bu nedenle kombinlemek de kolay oluyor. Ancak elbise modeli payetli ise ayakkabı seçiminde dikkatli olmak gerekiyor. Elbiseniz oldukça gösterişli, parlak ve dikkat çekiciyken ayakkabılar mat bir görünümdeyse ortaya uyumsuz bir görüntü çıkabilir.

Payetli Elbise Modelleri Resimleri
Payetli Elbise Modelleri_1.jpg

Payetli Elbise Modelleri_5.jpg

Payetli Elbise Modelleri_7.jpg

Payetli Elbise Modelleri_12.jpg

Payetli Elbise Modelleri_11.jpg

Payetli Elbise Modelleri_0.jpg

Payetli Elbise Modelleri_2.jpg

Yorum Yaz