Nikah Elbisesi Nereden Alınır?

Hayatımızın en önemli anlarından birsi nikah törenimizdir. Yeni bir yaşama evet demenin en güzel anı olsa gerek. Bu çok güzel anı taçlandırmak için seçeceğiniz nikah elbise modeli büyük bir önem taşımaktadır.

Kesinlikle içinize sinmelidir. Nikah elbise modelinizi seçerken dikkat edilmesi gereken detayların başında çok fazla abartılı olmayan tasarımlar arasından seçmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca vücut tipinize uygun modeller arasında seçim yapmalısınız.

Kullanacağınız aksesuar ve ayakkabı modeliniz nikah elbisenizle uyum içerisinde olmalı. Nikah kutlamanız için sonradan gideceğiniz mekana uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz. İçinde rahat hareket edebileceğiniz modeller arasından seçiminizi yapmalısınız.

Nikah Elbisesi Nereden Alınır? Resimleri
Nikah elbise modelleri genellikle beyaz renkten tercih ediliyor ama cildiniz için beyaz rengin çok uyumlu olmayacağını düşünüyorsanız pembe, bej, krem, pudra tonlarından da seçebilirsiniz. Nikahlar da rahat hareket etmek istendiğinden genellikle boy olarak kısa nikah elbiseleri tercih ediliyor fakat siz ister midi boy ister uzun boy elbise giyebilirsiniz. Son trendler arasında olan önü kısa arkası uzun nikah elbise modelleri çok ilgi çekmektedir.

İstediğin nikah elbisesini seçmek için İstanbula örnek vermek gerekirse eğer gelinlik modaevlerinin sıklıkla bulunduğu Fatih, Bakırköy, Kadıköy, Nişantaşı gibi mağazalar ziyaret edebilir, bu firmaların sunduğu birçok nikah elbise modelini inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz