Neutrogena Cilt Bakım Ürünleri

10 GÜNDE YENİLENİN

Daha sıkı cilt için en fazla kaç güne ihtiyacınız olabilir? Cilt bakımının güvenilir markalarından Neutrogena’nın, yeni Visibly Renew Vücut Losyonu sadece 10 günde sıkılık vadediyor!

Yaş ilerledikçe cildin sıkılığından sorumlu kolajen maddesi azalmaya başlar. Kilo alıp verme ve hamilelik dönemi de eklendi mi artık elastikiyet kaybolur, özellikle hızlı zayıflama dönemlerinde kadınların gorumuıerıne dair en büyük memnuniyetsizlikleri ciltlerindeki sıkılık kaybı olur. Tüm bunlar düşünüldüğünde ilk olarak akla çatlak kremleri gelir. Ama tek çözüm onlar değil!

Siz de “Tam bu durumdayım” diyorsanız, buyurun güzel haberi: Neutrogena’nın dermatologlar tarafından geliştirilen Visibly Renew Vücut Losyonu, “collagen boost minerals” teknolojisiyle cildin sıkılığını geri getirmeyi hedefliyor. Kollarda, göbekte, kalçada ve bacak içlerinde bulunan sarkmalardan şikayetçi birçok kadının, kolajen artırıcı bu losyonla cilt görünümlerinde 10 günde olumlu sonuç aldıkları, klinik araştırmalar sonucu kanıtlanmış. Vücutta hızla emilen kremsi yapıdaki ürünü düzenli kullanarak etkili geri dönüş almak mümkün.

Neutrogena Cilt Bakım Ürünleri Resimleri
NORVEÇ’TEN GELEN GÜZELLİK

Neutrogena’nın özel Norveç formülü ve kolajen artırıcı mineraller içeren Visibly Renew serisinde vücut losyonunun yanı sıra vücut kremi ve SPF 20 güneş koruma faktörlü el kremi de bulunuyor. Ona el kremi deyip geçmemek lazım; nemlendiren ve sıkılaştıran yapısıyla sadece krem değil, aynı zamanda cildin genç görünmesini sağlayan ve kahverengi lekelerin oh da önleyen bir formül. Bu yardımcı seriyle idealinizdeki genç ve sıkı görünüme ulaşmak ne kadar zor olabilir?

Kalbinde büyüleyici siyah gül esansıyla Tahiti’ye özgii erotik va n i 1ya ork idesi n i n yer aldığı Lancöme La Nuit Tresor, afrodizyak etkisiyle adeta 21’inci yüzyılın modern aşk iksiri.

Aşkın ayı şubatta, gizemli ve karşı konulamaz yen M bir koku arayışındaysanız, iki Fransız parfiimör tarafından yaratılan Lancöme’un son parfümü La Nuit Tresor a teslim olabilirsiniz! Çiçeksi notaların yoğunluğunu modern elementlerle detaylandırmayı seven usta parfümör Christophe Raynaud ve gül gibi en bilindik çiçekleri yeniden yorumlayarak saygınlığını kazanmış koku.

Yorum Yaz