Nespresso Kahve Makinesi

Nespresso, kahve severlere dünyanın en iyi yeşil kahve üreten seçkin bölgelerinin Grand Cru kahvelerini sunuyor. Benzersiz kahve harmanı seçimleri ile saf ve tek kökenli kahve çeşitleri istenilen her yerde her damak tadına hitap eder. Dünyada üretilmekte olan sadece 1-2% kahve Nespresso’nun aroma, tat ve kalite profiline uymaktadır.

Kahve uzmanları harman ve kavrulma ile birlikte Grand Cru kahveleri üretir ve elde edilen bu tat ve aroma Nespresso’nun hava geçirmeyen özel kapsüllerinde korunur.

Nespresso kahve uzmanları, dünyanın en iyi kahve üretim bölgelerini sürekli ziyaret ederek Grand Cru üretimi için en iyi yeşil kahveleri bulmaktadır. Çiftçiler ile uzun süreli ortaklıklar sayesinde kahvelerin kalite ve aroma profilleri direkt Nespresso tarafından seçilir ve tüm dünyadaki kahve severlere sunulur. Kahvenin nasıl ve nereden geldiğini görmeden global pazarlardan almak yerine Nespresso her zaman ne aldığını, kahvenin nereden geldiğini.nasıl üretildiğini, fincanda nasıl bir tat ve deneyim sağladığını öğrenmek ister ve buna çok önem verir.

Nespresso. kahvenin ağaçtan toplanıp fincana kadar geldiği sürecin her bölümünde yer alır. Bu durum kahve kalitesinin her Nespresso kahve fincanında aynı mükemmellikte olmasını garanti eder Nespresso sadece bir kahve değil, mükemmellik, haz, sadelik ve estetiği bütünleyen gerçek deneyimi sunma hedefi nded ir.

Nespresso Kahve Makinesi Resimleri
Isviçredeki yetenekli Nespresso kahve uzmanları tarafından harmanlama, kavurma ve öğütme sürecine olağanüstü derecede özen gösterilmektedir Nespresso kahve uzmanlan, orkestra için bir beste yazar gibi ince etaylar ve etkileşimler ile kahvenin asiditesi ve gövdesi de dahil olarak kahveyi besteler. Bunun sonucunda eşsiz tat, krema ve aroma profillerine sahip Grand Cru kahveler ortaya çıkar.

Yenilikçi tasarım ve kolay kullanıma sahip kahve makineleri ile Nespresso kahve hazırlama anı ve kahve içim keyfini yeniden tasarladı. Nespresso kahve makineleri kahvenin doğal aromasının tam olarak elde edilmesi, kremamsı köpüğün oluşması ve tüm Grand Cru kahve çeşitlerinin evde ve ev dışı ortamlarda keyifle içilmesi için özel olarak geliştirilmiştir.

Yorum Yaz