NASIL GİYİNMELİ?

FULAR VE GOMDEH

Desenlerin gücünden faydalanabilirsiniz; tamamen size kalmış! Sezonun favori İkilisi fular ve gömleğin tüm kullanımlarını mercek altına alıyoruz.

HATIRLAR MISINIZ?

Günümüz kadın profilini en doğru analiz eden ve bizim için vazgeçilmez parçalar hazırlamakta usta olan Celine’in tasarım direktörü Phoebe Philo, nefes kesen bir çalışma ile yine karşımızda. Marka, İlkbahar-Yaz kampanyasının yüzü olarak seçtiği Amerikalı yazar Joan Didion’la, Resort Kampanyasında Daria Werbowy ile çıktığı yolculuğu tamamlıyor. 70’lerin stil ikonları arasında yer alan Didion, Celine’i daha da cool göstermenin hâlâ mümkün olduğunu kanıtlar nitelikte.

SICAKLIK ÖZLEMİ

Biz içimizi vatan günlerin hayalini kurmaya devam, edelim,, kara kıs dışarıda bekliyor. Stilinizden ödün vermeden, ellerinizi soğuklardan korumanız için en, kargı konulmazparçalan seçtik,.

BİR DOZYAZ

Biliyoruz, sizdeenaz bizim kadar özhdiniz güneşi. ‘Hayal kurmaktan zarar gelmez’ deyip, Charhtte Olympia’nın Ilkbahar-Yaz kohksiyonunda ağız sulandıran çantalaragöz atmanîzdafayda var!

HAVA DEĞİŞİMİ

Yeni sezonun öne çıkan yıldızı, en ihtişamlı geri dönüşü yaşayan deri ayrıntılı parçalar. Pantolonlar, elbiselerve baharın vazgeçilmezi trençkotlarda dikkat çeken hareket, itiraf ediyoruz alışveriş listemizin şimdiden dolmasına sebep oldu bile!

Yeni nesil topukla tanışın! Hayat kurtaran zamansız parçalar listesinin başını çeken nüde sandaletler, bu sezon Burberry Prorsum’da saydam topukla buluşuyor. Midi eteklere harika bir eşlikçi olmaya aday bu çift, görünümünüzü yenilemek için birebir!

Miuccia Prada, bvâ bu sezon, yine harikalar diyarında bir tura çıkarıyor. Miu MiuResort Koleksiyonunun 60 ’lar ve 70 ’lerin, muhteşem karmasından yola çıkan tasarımlarında, kendim,vâ desenlerin, ve örgünün hâkimiyetine kaptırmaya hazırız.

NASIL GİYİNMELİ? Resimleri
NASIL GİYİNMELİ?

NASIL GİYİNMELİ?

NASIL GİYİNMELİ?

NASIL GİYİNMELİ?

NASIL GİYİNMELİ?

NASIL GİYİNMELİ?

NASIL GİYİNMELİ?

Yorum Yaz