Moda 2016 Yeni Moda Trendleri

VETEMENTS LÜKS ALT KÜLTÜR

Yüksek belli jean’ler, battal boy mantolar, yaka ve kol boylan 90’ları anımsatan tişörtler… Alt kültür bir kez daha Vetements sayesinde ana akımla boy ölçüşüyor. Markanın yaratıcısı Demna Gvasalia’nın bu kadar gündemde olmasının nedeni tabii ki Balenciaga’nın kreatif direktörlüğünü üstlenmesi. Umuyoruz ki Vetements’ın bu hızlı yükselişi istikrar sağlar ve ana akımm ihtiyacı olan alt kültür uzun süre hayatımızda kalır.

ROSIEA ASSOULIN NEOFEMİNEN

Onun ismini Man Repeller’ın kurucusu Leandra Medine’den duymuş olabilirsiniz. Yakın arkadaşı Rosie’yi tanıtmak için kıyafetlerini sık sık moda haftalannda giydi. Tabii sadece arkadaşı olduğu için yaptığını sanmıyorum. Kıyafetlerle oyun oynamayı sevenlere kocaman bir alan yarattığı için de olmalı. Volümlü pantolonlar, omuzları açık üstler, dinamik renkler onun imzası. Kıyafetlerinin en önemli özelliği gösteriş için çabalamadan feminen bir stil

MARQUES ALMEIDA SİLÜET OYUNLARI

Denimi yaratan, Japonlar olsaydı ne değişirdi, diye hayal etmeye çalışın. Portekizli tasarımcılar Marta Marques ve Paulo Almeida’nın markaları için yaptıkları bu. 2015 LVMH Prize ödülüne sahip ikili, üstünde fazla uğraşılmamış gibi görünen, çabasız ve gerçek anlamda cool parçalar tasarlıyor. Denimi şekilden şekile sokmak, imzaları. Tabii ki onları keşfetmemizde Elena Perminova’nm payı büyük.

Moda 2016 Yeni Moda Trendleri Photo Gallery
Moda 2016 Yeni Moda Trendleri

Moda 2016 Yeni Moda Trendleri

Yorum Yaz