Mini Gece Elbiseleri

Abiye modelleri koleksiyonuyla her zaman başarılı tasarımlara imza atan Dress First gece elbiseleri koleksiyonuyla da beğeni kazanmaya devam ediyor. En güzel gece elbiseleri modelleri ile her zaman adından söz ettirmeyi başaran  koleksiyonuyla da yeni sezona damgasını vuruyor. Bu sezonun en trend gece elbiselerine göz atacak olursak koleksiyonunda en çok ilgimizi çeken modellerden birisi uzun ve taşlı gece elbiseleri oluyor. Işıltılı ve zarif görünümüyle bayanların hayranlığını kazanan sezonunda yine en beğenilen modellerini bayanların beğenisine sunuyor. yılının ilk aylarında gece elbiseleri modellerini modacıların ve bayanların beğenisine sunan abiye modelleriyle her daim ilk tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Koleksiyonu bu sezon ağırlıklı olarak koyu renklere yer veriyor. Gece elbiseleri olması nedeniyle oldukça ağır ve dikkat çekici olması beklenen bu nedenler yoğun taş işlemeli detaylara da yer veriyor. Mini gece elbiselerikoleksiyonunda payetli elbise modellerine de rastlamak mümkün. Oldukça ilgi çeken ve ışıltısıyla göz dolduran gece davetlerinde sıklıkla rastlanan bir model olarak karşımıza çıkıyor. Parlak ve ışıltılı modellerin yanı sıra sade renklerden tasarlanan elbiseleri de bir o kadar tercih ediliyor.

Koleksiyonu birbirinden güzel modellerle sadeliği benimseyen stil sahibi bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Özellikle siyah renkten tasarlanan straplez olabileceği gibi askılı olarak da karşımıza çıkıyor. Sade ancak derin yırtmaç detayıyla ilgi çeken koleksiyonunda ilgi çeken modeller arasında yer alıyor. Derin dekolteli modeller de  koleksiyonunda en beğenilen modeller arasında yer alıyor. Özellikle göğüs dekolteli gece elbiseleri  sezonunun temel yapı taşlarından biridir diyebiliriz. Sezonun beğenilen modelleri arasında yer alıyor. Özellikle mezuniyet partilerinin vazgeçilmez modelleri arasında yer alıyor.

Mini Gece Elbiseleri Resimleri
Gece-Elbise-Modelleri-Payetli-Gece-Elbiseleri-Mini-Gece-Elbise-Modelleri-Mini-Abiye-Modelleri-12.jpg

Gece-Elbise-Modelleri-Payetli-Gece-Elbiseleri-Mini-Gece-Elbise-Modelleri-Mini-Abiye-Modelleri-5.jpg

Mini Gece Elbiseleri_1.jpg

Gece-Elbise-Modelleri-Payetli-Gece-Elbiseleri-Mini-Gece-Elbise-Modelleri-Mini-Abiye-Modelleri-14.jpg

Gece-Elbise-Modelleri-Payetli-Gece-Elbiseleri-Mini-Gece-Elbise-Modelleri-Mini-Abiye-Modelleri-4.jpg

Mini Gece Elbiseleri_0.jpg

Gece-Elbise-Modelleri-Payetli-Gece-Elbiseleri-Mini-Gece-Elbise-Modelleri-Mini-Abiye-Modelleri-24.jpg

mini-abiye-elbiseler-31.jpg

Yorum Yaz