Markayla Tanışın: Hazel İstanbul

Yarattığı ilk elbise koleksiyonuyla moda tutkunlarına parti ve davetlere yönelik şık alternatifler sunan Hazel İstanbul’un hikayesini ve ürünlerinin özelliklerini kurucusu Hazal Şaldırak’tan dinliyoruz.

Markayı kurmaya nasıl karar verdiniz? Hazfel’i, akşam programlarında ve davetlerde ne giyeceğine karar vermekte zorlanan kadınlara şık çözümler sunma amacıyla hayata geçirdik. Bünyemizde, yemekten gece kulübüne ya da bir davete rahatlıkla geçiş yapılabilecek, her gardıropta mutlaka bulunması gereken elbiseleri barındırıyoruz. Koleksiyonun tarzını nasıl tanımlarsınız? Modern ve asi parçaların ağırlıkta olduğu koleksiyonda klasik modeller de mevcut.

Her tarza hitap eden ürünler yaratmayı hedefliyoruz.

Seride ne tür ürünler bulunuyor?

Yedi parçalık kapsül koleksiyonun renk skalası, siyah, bordo ve koyu yeşilden oluşuyor. Metal aksesuarlar, deri ve kafes detayları serinin öne çıkan özellikleri arasında.

Elbiselere nereden ulaşabiliriz?

Ocak ayının başında hazelistanbul.com’dan online satışlarımız başlayacak. Onun dışında, @hazelistanbul Instagram adresinden markayla ilgili haberleri takip edebilir, ürün alımı yapabilirsiniz.

Markayla Tanışın: Hazel İstanbul Photo GalleryYorum Yaz