Levis Sweat Shirt Modelleri

Modellerini incelediğimizde birçok renkli modelin bulunduğunu görüyoruz. Levis ürünlerinde en iyi kumaşı kullanıp, büyük bir özenle işliyor ve bu sayede giysilerin daha uzun vadeli olmasını sağlıyor. Eğersezonu için hazırlık yapmadıysanız  öneriyoruz.  Levi’s, jean pantolonları kadar geniş tekstil ve aksesuar koleksiyonuyla da her sezon gençliğin nabzını tutmayı başarıyor. Levi’s’ın bu renkli koleksiyonları arasında sokak modasına öncülük eden; kalite, stil ve fonksiyonelliği buluşturan ürünlerinden sweat shirt modellerini mutlaka görmelisiniz. Levis hem kalitesi hem şık sweatler hemde kullanımdaki rahatlığı ile bu yıl çok şık görüneceksiniz. Modelleri  hepsi de birbirinden kaliteli ve gösterişli. İşe giderken , çarşıya pazara giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Hepsi birbirinden güzel ve gösterişli. Günlük yaşamda kolaylıkla tercih edebileceğiniz modeller olduğunu düşünüyorum. Her kesime hitap eden  modellerini beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Modelleri Bu yaza damgasını vurmaya hazırlanan Levi’s yine yeni kreasyonlarıyla herkesin beğenisini kazanmaya kararlı,modelleriyle konuşulan ve her sene kendisinden söz ettiren tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Modelleri için de en çok beğendiğimiz tasarım olan kırmzı Levis sweat shirt modeline mutlaka bakmalısınız çok beğeneceksiniz. Hatta bayılacaksınız deriz. Bu yıl da çok moda. Özellikle günlük giyime yakışan sweatshirtler çok rahattır ve çok şık durmaktadır. Sweatshirtler, kadınlı erkekli herkesin dolabında en az 1 tane bulunması gereken giysilerdendir.

Levis sweat shirt modelleri Sweatshirt’lerinin yarattığı etki bu kış tüm hızıyla devam ediyor. İşleme, zımba, boncuk vb. materyallerle süslü Sweat’lerin yanı sıra üzerinde rakam, slogan, çiçek desenleri, çizgi film kahramanları ve geometrik şekillerin bulunduğu modeller de sezonun gözde parçaları arasında yer alıyor. Gömlek yakalarının Sweatshirt’lerden gözükmesi de sokak stilinde sık rastladığımız trendlerden biri. Desenli ya da desensiz fark etmez, gömleğinizin üzerine rengine uygun bir Sweathirt giyin.

Levis Sweat Shirt Modelleri Resimleri




Levis Sweat Shirt Modelleri_10.jpg

Levis Sweat Shirt Modelleri_16.jpg

Levis Sweat Shirt Modelleri_19.jpg

Levis Sweat Shirt Modelleri_12.jpg

Levis Sweat Shirt Modelleri_18.jpg

Levis Sweat Shirt Modelleri_9.jpg

Levis Sweat Shirt Modelleri_8.jpg

Yorum Yaz