Levis Bayan Kot Modelleri

Yıllardır levis kotların kalitesini bilmeyen kalmamıştır. 2016 senesinde birçok yeni kot modeli ve kalıplarıyla sizleri yeniden yaratacak olan leviskendi satış mağazalarında görebilirsiniz. En güzel özellikleri ise yıllarca giyilebilen bir kot olması. Bu kaliteli kotları farklı kalıplarla şık kombin edebilirsiniz. Dar kalıp seven hanımlar ayakkabı olarak topuklu kullanırsa bu sene daha da şık bir görüntü alacaklardır. Vücut tipine göre düşük, orta ve yüksek bel kot pantolon üreten marka her zevke hitap eden modeller tasarladı. Modelleri içinde kendinizi harika hissedeceksiniz. Levis jeans bayan kot modelleri farklı renk seçenekleri ile tarzınızı yaratabilirsiniz. Levis jeans bayan kot modellerini ister günlük hayatınızda isterseniz gece hayatınızda kullanabilirsiniz. İster klasik ayakkabı, ister şık topuklu ayakkabıları, şık çizmelerinizi ya da rahat spor ayakkabılarınızı giyerek kullanabilirsiniz.

Pantolon modellerinde vücut şekline uygun farklı modeller geliştirilmiştir. Bu modeller bel ve kalça yapısına göre şekillendirilmiştir. Modeller tasarlanırken düz, az kıvrımlı ve kıvrımlı bel ile düz, ortalama ve dolgun kalça seçenekleri göz önünde tutulmuştur. Bu şekillerden kendinize uygun olanı belirlemeniz ve modelinizi öyle seçmeniz size kolaylık sağlayacaktır. Böylece pantolonun üzerinize oturmama sorununu da çözmüş olacaksınız.

.Özellikle renkli modellerde kot pantolanlarda bu sene yine klerasyonda yer almş, son zamanlarda renkli kot pantolanlar bayanlar  tarafından daha çok tercih edilmeye başladı,özellikle yeşil tonundaki bayan kot modelini çok beğendik. Renkler arasında kırmızı mavi,yeşil,kahverengi ,sarı tonlarında renkleri bulabilirsiniz,daha önceki senelerde pantolanlarda bu renkler bize çok caizp gelmezdi ama artık çok trend..Yeni sezon alışverişlerinizde levis mağzasına uğramayı sakın unutmayın deriz.

Levis Bayan Kot Modelleri Resimleri
levis-bayan-kot-pantolon-modelleri-.jpg

Levis-bayan-kot-modelleri-2014-8.jpg

2014-Levis-Bayan-Kot-Pantolon-Modelleri_bf649.jpg

Kot-2016-Defacto-Bayan-Pantolon-Modelleri.jpg

levi-s-bayan-kot-sort-modelleri-18.jpg

Levis Bayan Kot Modelleri_3.jpg

levi-s-bayan-kot-sort-modelleri-26.jpg

Levis Bayan Kot Modelleri_0.jpg

Yorum Yaz