Kürk Modelleri

Fendi Kürk Modelleri

Kari Lagerfeld, Fendi kardeşler tarafından markayı değiştirmek ve geliştirmek üzere 1965 yılında başa getirildi. O günden beri, tom 50 yıldır Fendi’nin kreatif direktörlüğünü yapıyor.

İlkbahar-Yaz koleksiyonu, orkide motifleri, desenli dokumalar ve aplikelerle sofistike ve romantik bir sezon silueti 1925 yılında Adele ve Eduordo Fendi torofındon Roma’da kurulan Fendi, dünyanın önde gelen kürk ve hazır giyim markaları arasında. İlk kez 1977 yılında Pret-o-porter koleksiyonunu lanse eden modaevi, bugün IMVH bünyesinde yer alıyor.

Fendi’nin Roma’ya olan bağlılığı şaşırtıcı derecede güçlü. Marka, geçtiğimiz yıl Fontona di Trevi’nin restore edilmesi için özel bir fonun oluşmasına destek olurken, aynı amaçlo The Glory of Water adında bir sergiye de ev sahipliği yaptı.

İsmini çocukken hepimizin sık sık oynadığı saklambaç oyunundan alan ve ilk kez yılında lanse edilen Peekaboo çanta, markanın klasikleri arosına girmeye oday.

Her kadının gardırobunda beyaz tişört ya da kaşmir triko gibi vazgeçemeyeceği temel parçalar vardır. Ve onların kaliteli olanlarını bulmak başlı başına bir maceradır. Özellikle de seçeneklerin oldukça az olduğu Türkiye’de.

Harvey Nichols’da buyer’lık yaptığı dönemde bu açığı fark eden Aysu Aka-gündüz, yılında kollan sıvayarak, ilk başta bir tişört markası olarak yola çıkan Tru.’yu kurdu. “Tişört en çok giydiğim ve üzerimle en çok titizlendiğim parça. Açıkçası her kadın için de böyle olduğunu düşünüyorum” diyen Aka-gündüz kusursuz bir tişörtü ise şöyle tanımlıyor; “Gündüzden geceye, yazdan kışa, işten spora birçok kombinasyona kolayca adapte olabilmeli.”

Genç girişimcinin son sürprizi ise Mart ayında raflarda yerini alacak olan Atlı-letic koleksiyonu. Sporun hayatımızdaki öneminin her geçen gün arttığını düşünen Akagtindüz, koleksiyonda kendi tarzını yansıtan minimali/m ile California nın rahat stilini bir araya getiriyor.

Annesi Harvey Niclıols Mağazalar Satış ve Operasyon Direktörü Yasemin Atadeniz sayesinde çok küçük yaşlarda modayla tanışan Ilgın Dalan, yuvaya giderken bile ne giyeceğine kendi karar vermek için annesiyle savaş veren çocuklardanmış. O dönem vazgeçilmezi ise fırfırlı lambada eteğiymiş. Ancak yaşı ilerledikçe giyim tarzı evrim geçirmiş, öyle ki, bugün tarzını özetleyen başlıca kelime maskülen. Hatta buna bir parça da konservatiflik eklenebilir.

Kürk Modelleri Resimleri
Kürk Modelleri_8.jpgKürk Modelleri_15.jpgKürk Modelleri_0.jpgKürk Modelleri_12.jpgKürk Modelleri_11.jpgKürk Modelleri_3.jpgKürk Modelleri_16.jpgKürk Modelleri_17.jpgKürk Modelleri_18.jpgKürk Modelleri_20.jpgKürk Modelleri_25.jpgKürk Modelleri_13.jpg

Yorum Yaz