Kumaş Pantolon Kombinleri Bayan Tesettür

Günümüz de hemen her tesettürlü bayanın tercihi olan pantolon modelleri ile rahatlığı ve şıklığı aynı anda yakalarlar. tesettürlü bayanlarımız pantolon modellerini en çok esnek ve rahat olması için tercih ederler. Pantolon koleksiyonlarına hergün yeni modeller eklenmektedir.

Mesela dar paça pantolon, bol paça pantolon, düz paça, boru paça ve ispanyol paça gibi. Hepsinin de kullanımı çok rahat ve şık olmaktadır. Tesettür kumaş pantolonlarının çok tercih edilmesinin sebebi bol, uzun ve rahat bir kullanıma sahip olmasıdır.Aslında kumaş pantolonla kombin yapmak sizi biraz zorlasa da birkaç size vereceğimiz püf noktaları ile çok kolay yapabilirsiniz.

Kumaş Pantolon Kombinleri Bayan Tesettür ResimleriTesettür pantolon modellerinizin üzerine giyeceğiniz uzun bir tunik modeli ya da uzun bir hırka ve kaban ceketle kombinlenmesi sizi çok şık gösterecektir. Tesettür modasında da pantolonlar kot pantolondan tutunda keten kumaş ya da farklı kumaşlardan üretilen modeller kreasyonlarda bulunmaktadır. Uzun bir tuniğin altına giyeceğiniz dar paça pantolon ve üzerinize alacağınız uzun yeleğiniz ve altına giyeceğiniz spor bir ayakkabı modeli ile çok cool olabilirsiniz. Doğru yapılacak kombinle hem sportif hem de klasik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kumaş pantolon kombinlerinde sadece siyah, gri ,lacivert gibi renklere yer vermeyin bu renklerin yanısıra daha renkli kırmızı, beyaz, yeşil gibi renkleri de kullanmalısınız. Zaten bu sezonun en trendi renkli kumaş pantolon modelleri olmaktadır. Özellikle gece davetlerinizde siyah kumaş pantolonun üzerine giyeceğiniz siyah dantel yakalı salaş bir bluz modeli ile bir araya getirip göz alıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Yorum Yaz