Kravat Modelleri 2017

Merhaba değerli Takipçilerim sizlere bugün erkelerin en önemli aksesuarı olan kravat modellerini tanıtmak istiyorum. Erkeklerin en önemli  aksesuarıson derece önemlidir. Özellikle kamu veya resmi iş ortamlarında çalışıyor veya bulunuyorsanız, kravat vazgeçilmez bir aksesuar, hatta aksesuardan da fazlasıdır. Yalnızca çalışırken değil, bazı önemli davetlere, yemeklerde toplantılarda, kravat modelleri 2015 daha anlamlı hale gelir.

Bu nedenle de, giyilen kıyafete veya modaya  uygun kravat seçmek büyün önem kazanır. İyi ve şık bir kıyafetin üzerine doğru kravatı takmak, gömlek ve kravat uyumunu bulmak çok önemlidir. Örneğin, desenli bir gömleğe desenli bir kravat takmak pek te uygun olmayabilir. Açık ve düz desenli gömlek üzerine, yine desenli veya daha koyu renk bir kravat seçebilirsiniz. Ya da tam tersi, desenli gömleğe düz kravat modelleri takılabilir. Gösterişli bir gömleğin üzerine parlak ve göz alıcı bir kravat takmak ta yine doğru olmayacaktır.

2017 yılı kravat modellerinde çok alıcı ve zengin tasarımlar sunuyor. Baharın ve yazın yaklaştığı şu günlerde, pastel tonlar ve zarif küçük desenler yılın canlılığına renk katacaktır. Daha ciddi görünmek isteyenler için kalın çizgili ve geometrik desenlerin olduğu kravatlar, erkekleri memnun edecektir.

Kravat seçimi bir bay için her şey den önemli, kalitesi,şıklığı modeli gibi örnek vermek gerekirsek, parke modelleri, der ceketler, kaban modelleri gibi. Sizler için bir birinden güzel kravat modellerini bir araya topladık,yeni bir kravat almayı düşünüyorsanız bol alternatifli çeşitlere göz atabilirsiniz. Kalite ve şıklık arıyorsanız fırsatları kaçırmayınız fiyatları 20 tl ile 100 tl arasında değişiyor şimdi sizler için derlediğim modellerine yakından göz atalım. 

 

Kravat Modelleri 2017 Photo Gallery
Kravat Modelleri 2017_3.jpg

Kravat Modelleri 2017_5.jpg

Kravat Modelleri 2017_8.jpg

Kravat Modelleri 2017_1.jpg

Kravat Modelleri 2017_6.jpg

 

Yorum Yaz