Koton Bayan Gömlek Modelleri 2016

NİRVANA NAVES GILES’İN KRALİÇE ELIZABETH TUTKUSU GOTİK İNGİLİZ

Giles Deacotı, Koton koleksiyonu için yüzünü İngiliz tarihine, rotasını Kraliçe Elizabeth dönemine çevirdi. Desen tasarımcısı David Holah’yla işbirliği yapan tasarımcının koleksiyonunda yer alan aksesuarlar maskülen ve bir o kadar da şatafatlıydı.

Peter Pilotto defilesinde yer alan desenli ve transparan ceketler baharın en çok arzu edilen parçalarından olmaya aday. Cesaret gerektirse de onları ceket değil, defiledeki gibi bluz olarak giymeyi deneyin.

Herkesin tarzını yansıtacak, yazın havasınızı gittiğiniz her ortama taşımanızı sağlayacak olan Koton Bayan Gömlek Modelleri 2016farkınıza fark katacak, sizin tarzını en iyi yansıtacak olan modeller daha resmi görünmenizi sağlayacak. Tabi ki de en iyi kaliteyi sizler için bir araya getirdik. Yazın renkleriyle buluşturarak modeller farklı tasarımları sizler için hazırladık ve sizi daha farklı gösterecek olan modelleri fırsatlarıyla sizi en iyi yansıtacak olan bu tasarımlar sizler için en iyisini en iyi kaliteyle birleştirerek  inanılmaz yazın sıcaklığında hem şık hem rahatlığınızı sağlayacak olan farklı sportif  gömlek tasarımlarıyla da gittiğiniz her ortama fark katacak sizin şıklığınızı ve güzelliğinizi daha da ortaya çıkartacak her şekilde sizin tarzını yansıtacaktır.

Bayan erkek herkese göre yaşlı, genç hiç fark etmiyor farklı tasarımlarla sizi adeta anlatacak. Sizler için en güzelini, en kalitelisini tasarlamak için ve yazın havasını size yaşatmak için içerisinde tarzını sizde seçin ya da koton en güzel yazlık gömlek modelleri fırsatlarıyla en iyi kaliteyle sizde kendi tarzını bulabilir, yazın o muhteşem renklerini üzerinizde taşıyarak gittiğiniz her ortama farkınızı katın ve sizde yazın havasıyla havanızı değiştirerek farkınıza fark katın hem en iyi kaliteyle birleşerek tasarlanmış olan bu farklı modellerle sizde kendi tarzınızı yorulmadan kolay ve rahat yansıtın.

Koton Bayan Gömlek Modelleri 2016 Photo Gallery
Koton-kadın-gömlek.jpg

Yazlık-2016-Bayan-Gömlek-Modeli.jpg

Koton-kadın-gömlek-17.jpg

mavi-koton-bayan-gömlek-modelleri.jpg

Koton Bayan Gömlek Modelleri 2016_0.jpg

Koton Bayan Gömlek Modelleri 2016_1.jpg

Koton Bayan Gömlek Modelleri 2016_2.jpg

Yorum Yaz