Kısa Abiye Modelleri

Abiye elbise modelleri  kadınlarımızın olmazsa olmaz kıyafetleri arasındadır. yılında sıkça göreceğimiz kısa abiye elbise modelleri yılın trendleri arasına girmeyi başarmış.  Bu yaz sezonda straplez kısa abiye elbise modelleri yeni sezona damgasını çoktan vurmuş diyebiliriz. kısa abiye elbise modelleri tasarımlarında etek kısmı kloş olan  modelleri çok beğeneceksiniz. Payetli kumaşlardan tasarlanan straplez kısa abiyelerle çok hoş ve çekici görüneceksiniz. Özellikle genç kızlarımzın abiye seçimlerinde tercihleri arasında ilk sırada olan kısa abiye elbise modelleri farklı tasarımlarıyla bu sezon dahada fazla tercih edilecektir.

Özel gecelerin , davetlerin , mezuniyet baloların , düğün ve nişan törenlerin vazgeçilmezi gene kısa olacak gibi gözüküyor. Kısa abiye tasarımlarında işlemeler , taşlar , dekolteler ön plana çıkıyor. Şık ve çekici olmak istiyorsanız kısa abiye elbise modellerine mutlaka bakmalısınız.

Tasarımlarında renklerin başını kırmızı renk kısa abiyeler çekmekte. Her zaman çekiciliğin sembolu olan kırmızı renk kısa abiye elbise modelinizle katıldığınız ortamlarda tüm gözler sizin üzerinize çevrileceğinden hiç kuşkunuz olmasın. Taşlı kısa abiye elbise modellerinide günce büyüleneceksiniz deriz. yılı renklerin zıt bir şekilde uyumunu göreceksiniz . bordo , sarı , saks mavi , zümrüt yeşili gibi renkler çok fazla tercih edileceğe benziyor.

Gece gezmelerin ve gece davetlerinde boy göstermek istiyorsanız kesinlikle kısa abiye elbise modellerinden birini dolabınıza eklemelisiniz. Yani kısacası hemen her etkinlikte tercih edeceğiniz kısa abiye  modellerinde ister sade modelleri  ister daha gösterişli kısa abiye modeli seçimi yapmak size kalıyor.

Kısa Abiye Modelleri Resimleri
Muzaffer-Marka-Siyah-Kısa-Abiye-Elbise-Modelleri-2016-ve-2017-Trendlerine-Uygun-Tasarımlar-2.jpg

2017-Balık-abiye-kıyafet-modelleri.jpg

kısa-abiye-modelleri-ve-fiyatları-2017.jpg

2017-kısa-abiye-elbise-modelleri.jpg

önü-kısa-arkası-uzun-abiye-elbise-modelleri-2017.jpg

Kısa Abiye Modelleri_1.jpg

yazlık-kısa-abiye-modelleri-2017.jpg

2017-kısa-kollu-abiye-modelleri.jpg

Muzaffer-Marka-Bej-Krem-Renk-Kısa-Abiye-Elbise-Modelleri-2016-ve-2017-Trendlerine-Uygun-Tasarımlar-1-728x546.jpg

2017-pembe-kısa-abiye-modelleri.jpg

Kısa Abiye Modelleri_7.jpg

Kısa-mavi-abiye-elbise-modelleri-2017.jpg

2017-siyah-kısa-abiye-modelleri.jpg

Yorum Yaz