Kim Kardashian’ın Güzellik Ürünleri

KIM KARDASHİAN GÖZLERİMİZİ ALAMIYORUZ

Projeleri kadar güzellik sırları da merak edilen reality dünyasının yıldızı Kim Kardashian da Kiehl’s tutkunu!

İlk defa Paris Hilton’un stilisti olarak medya dünyasının ilgisini çeken Kim Kardashian, “Keeping Up with the Kardashians” programıyla hızlı bir şekilde şöhret basamaklarını tırmanıp her yaptığıyla kendinden söz ettirmeyi başardı. Sosyal medyanın da en çok takip edilen isimlerinden olan Kim Kardashian’ın sadece Instagram’da yaklaşık 75 milyon takipçisi var.

Kardashian’ın güzellik ürünleri de fazlasıyla merak uyandırıyor. Geçtiğimiz günlerde Snapchat’te yaptığı paylaşım ile takipçilerinin merakını gideren magazin yıldızı, Kiehl’s’ın Super Multi-Corrective Eye- Opening Serumu’nun fotoğrafını paylaştı.

Böylece göz çevresinin sıkı, pürüzsüz, nemli ve canlı bir görünmesinin sırrını da açıklamış oldu. Siz de hem göz çevreniz hem de cildiniz için en iyi ve etkili ürünleri seçmek için Kiehl’s mağazalarına uğrayarak ücretsiz cilt analizi yaptırabilir, ardından kendinize uygun olan ürünleri öğrenip deneyebilirsiniz. www.kiehls.com.tr adresinden de cilt tipinize uygun ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Kim Kardashian’ın Güzellik Ürünleri Resimleri
Kim Kardashian'ın Güzellik Ürünleri_1.jpgkim-kardashian.jpegKim-Kardashian-pic.jpgkim-kardashian-86362.jpgKIM-KARDASHIAN-Leavrs-Craigs-Restaurant-in-West-Hollywood-3.jpgkim_kardashian_hd-normal.jpgkim_kardashian_wallpaper-231395-1239760516.jpegKim Kardashian'ın Güzellik Ürünleri_2.jpgKim-Kardashian-Pictures.jpgkim_kardashian-normal.jpg

Yorum Yaz