Kempinski hotel bodrum

BODRUM’DA YILIN HERAYI SİZE FARKLI KEYİF ALTERNATİFLERİ SUNAN BODRUM’DA, KEMPINSKI HOTEL BARBAROS BÎRBÎRÎNDEN GÜZEL FIRSATLARIYLA KENDÎNÎZÎ VE SEVDÎĞÎNÎZÎ ŞIMARTIN.

BODRUM TÜM YIL boyunca farklı tatlara bürünüp kış aylarında bile güneşiyle içimizi ısıtmaya devam ediyor. Siz de bu Sevgililer Günü’nde şehrin kalabalığından biraz uzaklaşıp tüm sadece aşkınıza zaman ayırmak istemez misiniz? Gözlerden uzak, huzurlu ve romantik anlar yaşayabileceğiniz Kempinski Hotel Barbaros Bay, aşkım tazelemek, keyifli anlar geçirmek ve sevdiğini şımartmak isteyenleri bekliyor.

Aşkın doruklarında keyifli bir Sevgililer Günü yaşamak isteyenler için, Bodrum’un el değmemiş koylarından birine kurulmuş, Ege’nin kristal denizine bakan otelin baş aşçısı Soner Kesgin, romantizm dolu bu akşam için çok özel bir menü hazırladı. Cazip konaklama fırsatları sunan Sevgililer Günü paketinde; ‘sevdiğimin yanından bir an olsun ayrılmam’ diyenler için de 5500 metrekarelik Sanitas SPA’da birlikte alacakları tüm bakımlarda bu hafta sonuna özel yüzde 30 indirim mevcut.

TANITIM

Kempinski Hotel Barbaros Bay

BODRUM TURKEY

Cennetin yeryüzüne dokunduğu yer, Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’da, Sevgililer Günü’nü romantizmin doruklarında, kalabalıklardan uzak, unutulmaz bir hafta sonu tatili ile kutlayın.

Detaylı bilgi için rezervasyon bölümümüzle reservationoffice.barbaros@kempinski.com veya +90 252 311 03 03 üzerinden irtibata geçiniz.

kempinski.com/bodrum

Kempinski hotel bodrum Resimleri
Kempinski hotel bodrum

Kempinski hotel bodrum

Kempinski hotel bodrum

Kempinski hotel bodrum

Yorum Yaz