Kayra Pardesü Modelleri 2019

Kayra tesettür giyim stillerine ilham kaynağı olurken imzasını atmış bir firmadır. kayra koleksiyonunu incelerken ilk dikkat çeken tasarımlar arasında Kayra pardüse 2019 modelleri çok dikkat çekiyor. Markanın yeni sezonunda sıcak renklerin hakim olacağını görmekteyiz.

Modern yaşam tarzının harika bir tamamlayıcısı olan tasarımlarla kusursuz bir giysi dolabında bulunması gereken parçalardan oluşan bir koleksiyon sunuyor.

Kayranın koleksiyonun da kırmızının en çarpıcı tonuyla koleksiyonun da yeralmış. Kayra gerçekten de her yaşa ve tarza uygun, şık, modern, rahat ve zarif tasarımlarıyla tesettürlü bayanların tüm isteklerine cevap verebiliyor. Kayra pardesü modellerinde hem eteklerle hem de pantolonlarla ile kombin yapılabilecek çeşitliğe sahiptir.

Kayra Pardesü Modelleri 2019 Photo GalleryTesettürlü bayanların kalitesine çok güvendiği Kayra yeni sezon mevsimlik pardüse tasarımlarını mutlaka görmelisiniz. Kayra markasının kalitesine bağlı olarak fiyatları size biraz pahalı gelebilir. Ama gerek mağazalardan gerekse internette online tesettür sitelerini takip ederek indirim fırsatlarını yakalayabilir ve kaliteyi ucuza alabilirsiniz. Kayra pardüse modellerinde siyah, lacivert, kahverengi ve gri renkleri en fazla tercih edilen renkler olmaktadır.

Yorum Yaz