Kadife Elbise Modelleri ‘Trend Dokular’

Kadife Elbise Modelleri 2019

Giysi dolabınız da kesinlikle bulunması gereken elbiseleriniz arasında kadife elbiseler mutlak olmalıdır. Bu sezon her sezon da olduğu gibi kadife elbie modelleri çok moda. Kadınsı duruşu ,farklı renk ve modelleri ile vitrinlerin en dikkat çekici parçaları arasında yer alan bu tasarımlar, günlük stillerin yanı sıra, özel günler içinde vazgeçilmez parçalar arasında.

Eski sezonlarda sadece özel gece davetlerinde tercih edilen kadife elbiseler artık günümüzde gündüz kıyafetleri arasında sıkça kullanılmaktadır. Kadife pantolonlar,kadife etek ve elbiseler,kadife taytlar çok tercih ediliyor.

Kadife Elbise Modelleri ‘Trend Dokular’ Photo Gallery 

Kadife Abiye Elbise Modelleri

Özellikle gece davetleri, nişan, düğün vb özel etkinliklerde rahat ve şık bir kadife elbise elbise ile çok şık görüneceksiniz. Kadife elbise modelleri sadece özel günlerde değil, aynı zamanda günlük hayata da rahatça uyarlanabilen parçalar arasındadır.

Mavi, kırmızı, yeşil, bordo gibi şık renkleri yumuşak ve kadınsı vurgulayan kadife elbise modelleri bu yıl dantel ve daha bir çok farklı detaylar barındırmakta. Her yıl birçok markanın Sonbahar/Kış koleksiyonlarında yer almaktadır. Bu sezon kadifeler, sokak stilinde, basic ve casual kombinlerde de sıkça kullanılmış. Bu sezon kesinlikle kullanılması gereken trendler arasında kadife elbise tasarımları tüm koleksiyonlarda bulunmaktadır.

Yorum Yaz