İtalyan Erkek Takım Elbise Modelleri 2016

İTALYA’NIN ÖNEMLİ ÖZEL DİKİM MARKALARINDAN CESARE ATTOLINI’NİN ÜÇÜNCÜ KUŞAK TEMSİLCİSİ MASSIMILIANO ATTOLINI’YLE MARKANIN SIRLARINI VE LÜKSÜ İSTANBUL’DA KONUŞTUK.

BAĞLAN KESKİN FOTOĞRAF PINAR GEDİKÖZER

VINCENZO ATTOLINI 80 YIL

Önce bir ceket tasarladı ve Oğlu Cesare’ın adını taşıyan Cesare Attolini bugün en önemli erkek couture markalarından biri haline geldi. Aile şirketinin başındaki Massimiliano da bizimleydi.

Dedenizin tasarladığı efsanevi ceketi anlatabilir misiniz?

Dedem Vincenzo 1930 yılında ilk “Neapolitan” ceketi tasarladı. Kumaşı katı Ingiliz ceketini bizim iklimimize uyarladı. Vatkalarını çıkarıp onu doğal ve daha elegan bir hale getirdi.

Aile şirketi olmanın avantajları içinde bulunduğumuz kriz günlerinde, farklı ekonomik durumlarda aile şirketlerinin daha dayanıklı olduğunu görüyoruz.

Erkek giyimini yönetmenin önemli noktaları neler?

Kaliteye odaklanmak, materyal seçimlerinde dikkatli olmak, trendleri ve lüksü bir araya getirmek.

Kardeşiniz Giuseppe Attolini’yle birlikte çalışmak nasıl?

Kardeşim Giuseppe ile düşünce yapılarımızda bazı küçük farklılıklar var ama ortak noktada buluşabiliyoruz. Doğru kararlar aldığımız için çok şanslıyız.

İtalyan Erkek Takım Elbise Modelleri 2016 Resimleri
İtalyan Erkek Takım Elbise Modelleri 2016_0.jpgİtalyan Erkek Takım Elbise Modelleri 2016_1.jpgitalyan-kesim-takım-elbise-modelleri1.jpgTakım-Elbise-Italyan-Kesim.jpgkigili-damatlik-ornekleri.jpgtakım-elbise-italyan.png2018-Yelekli-Erkek-Takım-Elbise-Modelleri.jpgitalyan-kesim-takım-elbise-markaları.jpgİtalyan Erkek Takım Elbise Modelleri 2016_3.jpgkisa-erkekler-icin-takim-elbise-modelleri-2.jpgErkek-takım-elbise-modelleri.jpg

Yorum Yaz