İTALYAN BLOGGERLARIN YÜKSELEN İSMİ: Patrica Manfield

Hayatı boyunca şehir şehir gezmiş ve farklı kültürlerden beslenerek stilinde tüm şehirlerin imzasını taşımış bir it-girl olan Patrica Manfield, Napoli’ de hukuk okurken herşeyi bırakıp hayallerinin peşinden koşan blogger, eğitimine Milano’da instito Marangoni’de devam ediyor. Stilini çok yönlü olarak tanımlayan Manfield’in bir günü bir gününe uymuyor, mini eteğinin altına giydiği ultra uzun çizmesi, tek kollu göbeği açık gömleği stilinin imza parçalarıyken, sevgilisi Giotto Calendoli görünümünün değişmez tamamlayıcısı.

The Atalier bloğunu birlikte hayata geçiren çift, moda haftalarını el ele geçirip, şovları en ön sıradan izliyor. Bloğunda günlük görünümlerini, kişisel deneyimlerini, ve giyime dair samimi tavsiyelerini paylaşan 23 yaşındaki Manfield’in, bugün instagram’da 252 bin takipçisi bulunuyor. Yetenekleri giyinmekle sınırlı olmayan güzel blogger müzisyen bir ailede doğup, müzik konusundaki yeteneklerini de youtube kanalında sergiliyor.

Bir röportajında şarkı yazmaktan çok keyif aldığını söyleyen Manfield, Britney Spears’tan, Chat Faker’a 8 şarkı coverlamış. Giyinirken ilhamını İngilizlerden aldığını söyleyen, Patrica Manfield, görünümüne coolluk katan son dokunuşu İtalyanlardan öğrendiğini ekliyor. Moda otoriterlerinden geçer not alan stilini ve sürprizlerle kuşatılmış kişiliğini takipçilerine aktaran Patrica Manfield, bizimde ilham kaynağımız oldu.

İTALYAN BLOGGERLARIN YÜKSELEN İSMİ: Patrica Manfield Photo Gallery
10Patricia%20Manfield_TRV_5249.JPGPatricia-Manfield-In-Milano.jpgPatricia-Manfield-by-STYLEDUMONDE-Street-Style-Fashion-Blog_MG_2068.jpgmrcoolpool_Patricia-Manfield2_cs.jpgPatricia-Mansfield-at-Kenzo-SS2015.jpgPatricia-Manfield-and-Giotto-Calendoli-by-STYLEDUMONDE-Street-Style-Fashion-Blog_MG_9748-700x1050.jpg

Yorum Yaz