İşte 2020 Tesettür Modası

Kapalı bayanlarımız için hazırlanan tesettür modası bu sezon gene çok iddalı tasarımlardan oluşuyor. Özellikle bu yeni sezon da siyah renk , bordo , pudra , zümrüt renkleri , petrol mavisi ve tonları karşımıza çıkmakta. Bu sezon tesettür modasında rengarenk renkler ve çizgili tasarımlar ön plana çıkıyor.

Sizler de hem klasik hem spor kombinlerinizde çizgi desenlerinden faydalanabilirsiniz. Özellikle vücudunuzu daha ince gösterecek olan dikine çizgi gömlekler , elbiseler , pantolonlar , etekler ve şallarda çok sıklıkla çizgiye rastlayacağız. Modern çizgiler taşıyan ve yılın trendine uygun olan ceket modelleri, farklı kesimleri ile herkesin zevkine hitap ediyor.

İşte 2020 Tesettür Modası Photo Gallery
Artık hemen her renkte rastladığımız puantiye desenler özellikle akşam yemeklerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Genellikle tesettürlü bayanlarımızın tercih ettiği yelekler yaz aylarında sizin kurtarıcı parçanız olacaktır. Hem spor hem de klasik kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Markaların koleksiyonlarında yer verdikleri eşarp modelleri görülmeye değer güzellikteler.

Bu harika tasarım eiarp modelleri ile çok şık kombinler yapabilirsiniz. Yeni sezon da dikkat çeken tesettür şal modelleri omuz kısmına inen bağlama şekli ile oldukça tercih edilen tasarımlar arasında. Bayanların en büyük kurtarıcısı olan kap modelleri bu sezonunda birbirinden şık ve modern kemerler ile karşınıza çıkıyor. Özellikle 2019 tesettür giyim modasında dikkat çeken en önemli diğer detay ise fermuarlı kap modelleridir. Zarif duruşu ve rahat kullanımı ile bayanlara büyük bir kolaylık sağlayan ferace modelleri de her sene olduğu gibi öne çıkan parçalar arasında yer almaya devam ediyor.

Yorum Yaz