İşte 2018 Moda Ve Stil Trendleri

Miu Miu’nin bu kırmızı bağcıklı süet modeli, bitirdiğimiz sezondan aynı hızla yenisine giriş yapıyor. Klasik siyah stiline hayranız, şimdi sıra baharın renklerinde! Bale pişilerinin şehirli verisyonu, tüm sezona yayılan romantik etkiyi ayaklara taşıyor.

Yeni sezonun kilit parçalarından olan canlı ve natürel renklerdeki takımlar radarımızda. Özellikle spor parçalarla kombinlendiğinde taptaze görünümü katlıyorsunuz. Zıt ‘likte de müthiş görünüyor! Ceket, Beymen Collection, 1.950 TL.

Paul Smilh İlkbahar-Yaz 2018 sezonunu, yine maskülen tarzıyla, pantolon ve döpiyes takımların en cool haliyle karşılıyor.

İşte 2018 Moda Ve Stil Trendleri Photo Gallery
Franız sanatçı Jean-Michel Tixier, geleneksel “ligne claire” stilini modern zamana uyarlıyor, Tintin gibi kült figürleri günümüz dilinde yeniden çiziyor. Moda dünyası ve önemli markalarla işbirliği yapan sanatçının çalıştığı isimler arasında Colette, Hermes, İlhamını doğadan alan tasarımlar her zaman kalbimizin daha hızlı atmasına sebep oluyor. Bu seferki üzeri papağan desenli, tokası kemik ve canlı renkleri natürel tonlarla dengeleyen Paula Cadermartori çanta, içindeki kız çocuğunu kaybetmeyen, stil sahiplerine. Paula Cadermartori, Salih Topçuoğlu yeni yıldızımız. Türkiye’den model kolay kolay çıkmaz ama Avrupa standartlarında bir fiziğe, karizmaya ve disipline sahip.

Çekimlerimize ilham kaynağı olan, alışılmadık fiziğiyle bizi etkileyen Salih’i takibe alın, bir yıldızın doğuşuna şahit olun.

Giyilebilir teknoloji ürününün yüksek satışlar yakalaması son derece zor, biliyorsunuz. Samsung Gear S2 smartwatch başarısının ardından marka, bir “fitness tracker” piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Akıllı saatleriyle iPhone’u geçen Samsung’un cevheri sensörleriyle kalp ve damar fonksiyonlarını ölçebilecek.

Yorum Yaz