İstanbul’un En İyi Spa Merkezi: The Ritz-Carlton Spa

GÜZELLİK SPA
Kazandığı uluslararası ödüllerle farkını ortaya koyan, 1500 metrekarelik merkezinde yerli ve yabancı misafirlerine benzersiz Spa deneyimi yaşatan The Ritz-Carlton Spa’da bakın ne yenilikler var.

Yarı olimpik yüzme havuzu, sauna ve buhar odasıyla misafirlerine birbirinden rahatlatıcı terapiler sunan The Ritz-Carlton Spa, tamamen yenilenen Spa menüsüyle şimdi daha da iddialı.

Çikolata, altın bakımı ve toksin atocı maskeler, The Ritz-Carlton Spa’mn birbirinden rahatlatıcı tek veya çift masa) odalarında uygulanan terapilerden yalnızca birkaçı. Spa’da geçirilen lüks ve keyif dolu saatlerin yanı sıra merkezin tam donanımlı fitness salonu ve pilates stüdyosunda, yalnızca otel misafirleri değil, dışarıdan gelen konuklar da profesyonel eğitmenler eşliğinde spor yapabiliyor, özel ders alabiliyorlar.

ANTI-AGING UYGULAMALARI
İç mimarisi de yenilenerek daha sofistike ve modern bir görünüme kavuşan Spa merkezinde şimdi lüks segment cilt bakımı ve güzellik markası Carita’nın kozmetik ürünleri kullanılıyor. Geçen zamana rağmen güzelliğin korunması ve cilt hasarlarının onarılmasını sağlayan, cilde ışıltı kazandıran ürünler sunan Carita bakımları yalnızca The Ritz- Carlton Spa’da bulunuyor.

Merkezde ayrıca cildi hızla yenileyerek etkili gençleşme sağlayan Ulterapi uygulaması da mevcut. Son teknoloji Focus Ultrason cihazı olan Ulterapi’yle zamanın ve yer çekiminin ciltte yarattığı gevşeme hedef alınıyor, cilt ağrısız şekilde sıkılaşıyor.

Bahar esintileri
Kışı geride bırakmışken, güzellik rutininizi değiştirmenin ve yenilenmenin tam zamanı.

İstanbul’un En İyi Spa Merkezi: The Ritz-Carlton Spa Resimleri
Baby Boomer Spa Experience at Ritz-Carlton Dove Mountain SpaThe Ritz-Carlton Spa, Orlando, Grande Lakes- Spa Pool | CHANTEL

Yorum Yaz