İsimli Kolyeler ile İsminiz Göz Alsın

 

İsimli Kolye uzun yıllardır özellikle bayanların kullandığı kişiselleştirilmiş aksesuarların başında gelmektedir. Bayanlar özellikle kendi isimlerini ya da sevdikleri kişilerin isimlerini kolyelerin içerisine yazdırarak, hatıralarını sürekli yanlarında taşımaktadırlar.

Bu kolyeleri gümüş plakaların içerisine yazdırılabilir ya da daha göz alıcı bir seçenek olan gümüş harfler özel üretimler ile hazırlanarak birleştirilebilmektedir. Plaka içerisine damga baskı ya da lazer yazı yöntemleri ile isim yazılabilir. Ayrıca özel hazırlanan bu kolyeler tek tek harfler işçilikle gümüş harfler kullanılarak birleştirme yöntemi ile tek parça sadece harflerden oluşan isimler yazdırılabilir.

Bazı kolyelerde harf yerine kalp, sonsuzluk gibi simgeler kullanılarak daha modern takılar oluşturulabilir. Bu tercih tamamı ile müşterilerin talebine bağlıdır. Müşteriler isimli kolye takılarını sipariş esnasında kendi tercihlerine göre belirleyip üretimini sağlayabilirler.

İsimli kolyelerin internetten satılması tercih ve model imkanları daha fazla olduğundan dolayı diğer seçeneklerden daha mantıklıdır. Bir diğer seçenek olan kolyelerin zincir uzunluklarını istediği gibi belirleyebilir ve 40 cm, 50 cm ya da 60 cm olarak zincir uzunluklarında seçimler yapabilirler. Bunun yanında kolye ve zincirin rengini Gümüş, Altın Sarısı ya da Rose renklerinde tercih ederek kişiselleştirmesini tamamlayabilirler.

Ürünlerin model üzerinde çekilmiş gerçek fotoğrafları kullanıcı seçimlerinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kullanıcılar bu fotoğraflara bakarak kendi kolyelerinin nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabilmekte ve kendi zevklerine göre istedikleri modeli seçebilmektedirler.

İsimli kolyelerin ödemelerinde kredi kartı ya da havale ile sipariş tamamlanabilir. Kredi kartı ile verilen siparişler %100 güvenli bir ortamda alınarak kullanıcıların bilgilerinin internet üzerinde çalınmasına asla izin vermez. Ayrıca kredi kartına taksit imkanı ile ödemelerde kolaylık sağlanabilmektedir.

Yorum Yaz