İnce Gösterecek Giyim Önerileri

Her bayanın hayali ince bir görünüş sergilemektir. Hem ince hem de modaya uygun giyinmek için bu yazımızda size püf noktalarından bahsedeceğiz. İnce bir görünüme sahip olmak için vücudunuzu ilkönce çok iyi tanımalısınız. Nerenizde fazlalık var nereniz en çok beğendiyiniz yeriniz gibi. İnce görünmek için önce tek renkli modeller seçmelisiniz. Örneğin siyah, lacivert, mavi, kahverengi tonlar olabilir.

Büyük desenler ve karışık renkler tercih etmemelisiniz. İnce görünmek için bir başka dikkat etmeniz gereken detay çizgili desenlerde enine çizgiler yerine boyuna çizgiler tercih edin. Geometrik desenli modelleri tercih etmeyin. Etek modeli seçimlerinizde eteğinizin boyu dizde biten veya maxsi boy etekleri kullanmalısınız. Kesinlikle elbise ve trençkotlarınızda kemer kullanmalısınız. Giydiğiniz kıyafeteuygun kemer sizi 10 kilo kadar zayıf gösterecektir.

İnce Gösterecek Giyim Önerileri Resimleri
Pantolon seçimleriniz de eğer ayak bilekleriniz ince ise bileğinizi gösterecek kısalıkta pantolon modellerini tercih etmelisiniz. Yüksek bel pantolonlar, beldeki fazlalıkları kapatarak belinizi daha ince gösterecektir. Ayrıca, vücut hatlarınızı belirginleştirmek istiyorsanız yüksek bel pantolonlarınızın altına topuklu ayakkabılar giymelisiniz. Elbise modeli tercihlerinizde ise belden kesimli ve alt kısmı A şeklinde olan elbiseler sizi daha da ince gösterecek. Üst giyimlerinde ise V yaka üstler daha uzun ve ince görünmenizi sağlar.

Göğsünüz ve çeneniz arasında teniniz ne kadar görünüyorse o kadar zarif ve estetik görüneceksiniz. Ayrıca V yaka üstler geniş kalça ve basenleri de zayıf gösterecektir. Ceket modeli seçerken blazer ceketleri tercih etmelisiniz. Çünkü vücudunuzun fazla yerlerini ve kıvrimlarını kapatacaktır. Blazer ceketinizin içine giyeceğiniz V yaka bluz ve altına koyu renk jean pantolonunuzu rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bu kombin şekli sizi ince ve zayıf göstermeye yetecektir.

Yorum Yaz