Hamile Abiye Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sizde anne adaylarındansanız hamileliğin ilk ayları daha kilo almaya başlamadığınız için aynı kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. hariçten kıyafet almanıza gerek yoktur. Kilo alımına başlamanızla birlikte pantolonlarınız artık olmuyorsa ya da elbise ve etekleriniz artık dar gelmeye başladıysa hamileler için üretilen kıyafetlerden alma zamanı gelmiştir demek.

Birbirinden şık ve güzel tasarım hamile kıyafetlerinizi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Örneğin hamileliğiniz boyunca kilonuzu bel, karın ve basen kısmından alacağınız için bel kısmı sizin için çok önemlidir. Bu yüzden beli daralıp ve genişletilebilen kıyafetler içinden seçiminizi yapmalısınız.

Hamile Abiye Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? ResimleriÖzellikle gece davetlerinde seçeceğiniz abiye modellerinizi likralı kumaşlardan üretilen abiye modelleri içerisinden seçmelisiniz.Kıyafetlerin yanısıra ayakkabı seçiminiz de çok önemlidir. Hamileliğiniz boyunca topuksuz ve kolay giyilip çıkarılabilen ayakkabıları kullanmalısınız. Ayak numaranız biraz büyüyeceği için birkaç çift fazla ayakkabı almak zorunda kalabilirsiniz.

Ayrıca hamile abiye modellerinizin seçimin de kullanılmış olan kumaş da elbisenin rahatlığını gösterir. Hafif yapılı, terletmeyecek kumaşlar sizin için ideal olacaktır. Şifon, saten gibi ışıltılı seçenekler hem yüksek konfor sağlar hem de son derece şık bir görüntü verecektir. fazlaca büyümüş olan karnınızı biraz daha küçük göstermek sizin elinizde olmalı. Sizde karnınızı daha küçük göstermek isterseniz abiye elbisenizin kesimine çok dikkat etmelisiniz. Bunun için de boyundan itibaren bol kesim şekilinde aşağı inen tasarımlar ise karnı tamamen saklayabilir.

Fırfır veya birkaç katlı pelerin formundaki detaylar da karın bölgesini olduğundan küçük gösterebilir ya da tamamen gizleyebilir. Karnınız henüz çok büyük değilse, dikine çizgili desenlere sahip abiye modelleri ve koyu rengi, bu bölgedeki genişliği kamufle etmek için kullanmanız mümkün olacaktır.

Yorum Yaz